←  Problemy z pluginami

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

problem z VIPEM

  • +
  • -
szawel22 - zdjęcie szawel22 23.01.2014

Witam nie działa mi VIP próbowałem wgrać własnego który wygenerowałem na tej stronie i udostępniony przez użytkowników tego forum ale żadne nie działał ... Gdy wpisuje /vip to nic się nie dzieje 

 

wgrywam plik vip.amxx do plugin a vip.sma do scripting a do w plugins.ini dodaje "vip.amxx" i nic .

Odpowiedz

Atroven - zdjęcie Atroven 23.01.2014

logi pokaz lub konsole i czy ogolnie dzialaja moce vipa ?

Odpowiedz

.K3K - zdjęcie .K3K 23.01.2014

Witam nie działa mi VIP próbowałem wgrać własnego który wygenerowałem na tej stronie i udostępniony przez użytkowników tego forum ale żadne nie działał ... Gdy wpisuje /vip to nic się nie dzieje 

 

wgrywam plik vip.amxx do plugin a vip.sma do scripting a do w plugins.ini dodaje "vip.amxx" i nic .

 

wygenerowałeś plik motd?, dodałeś go do cstrike?, sprawdziłeś czy amx_who czy na pewno masz uprawinenia do vipA?

Odpowiedz

  • +
  • -
szawel22 - zdjęcie szawel22 23.01.2014

UP jak wygenerować metd? A co do uprawnieni to co ma to do tego że jak wpisze /vip to nic sie nie pojawia ... Atroven nic nie działa ...

Odpowiedz

  • +
  • -
M4RV1N - zdjęcie M4RV1N 23.01.2014

Mtod nie metd xD

Utwórz po prostu plik tekstowy na pulpicie i w nim opisz co ma VIP'ek w języku HTML :) (Ps. Jeśli plugin ma taką opcję bo nie każdy ma wiadomość o vip'ie w mtod)

Odpowiedz

  • +
  • -
szawel22 - zdjęcie szawel22 23.01.2014

Aha to to też zrobiłem :) http://amxx.pl/topic/75347-vip/ instalowałem tego vipa i tu jest te mtod ale czytajcie ze zrozumieniem w ogóle nie działa /vip 

Odpowiedz

  • +
  • -
M4RV1N - zdjęcie M4RV1N 23.01.2014

Coś musiałeś spaprać...

Wrzuć go jeszcze raz od nowa krok po kroku.

MisieQ pisał tego VIP'a tak że nie wierze żeby miał on nie działać.

Odpowiedz

  • +
  • -
szawel22 - zdjęcie szawel22 23.01.2014

a trzeba do tego vipa plik ammx?

Odpowiedz

  • +
  • -
M4RV1N - zdjęcie M4RV1N 23.01.2014

No raczej... 

Odpowiedz

  • +
  • -
szawel22 - zdjęcie szawel22 23.01.2014

Zrobisz mi plik amxx do tego vipa ? http://amxx.pl/topic/75347-vip/

Odpowiedz