←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Problem z szybkim downloadem..

  • +
  • -
GK4-GaMiNG KuSy - zdjęcie GK4-GaMiNG KuSy 01.01.2014

Witam, otóż mam swój serwer, wgrałem dużo nowych modeli , jest ich 8 każdy ściąga się po 2 minuty , chciałbym zrobić szybki download.

Zrobiłem nowy folder , nazwałem go cstrike, w tym folderze zrobiłem nowy folder pod nazwą "models" tam modele wrzuciłem i muszę gdzieś ten folder wrzucić nie mam gdzie ... na speedyshare , też nie , ponieważ tam tylko w .rar można , chcę cały folder , mógłby ktoś wrzucić to za mnie , albo pomóc mi ?

Odpowiedz

  • +
  • -
R3D BuLL - zdjęcie R3D BuLL 01.01.2014

Utworz FD na serwerze http://amxx.pl/topic...-fast-download/

//PS nie kumam o co Ci dokladnie chodzi, jezeli zle zrozumialem wytlumacz dokladniej
Odpowiedz

  • +
  • -
GK4-GaMiNG KuSy - zdjęcie GK4-GaMiNG KuSy 02.01.2014

no tak , zrobilem lecz nie mam gdzie wrzucić cały folder, poniewaz w .rar można tylko..

Odpowiedz

  • +
  • -
GK4-GaMiNG KuSy - zdjęcie GK4-GaMiNG KuSy 02.01.2014

Znalazłem stronę net2ftp.com , jeszcze mam problem ze sciezka dostepu ? pomoze ktos

Odpowiedz

  • +
  • -
d0naciak - zdjęcie d0naciak 02.01.2014

Musisz kupić serwer na FD, ew. jeżeli hosting oferuje Ci FD to tam lepiej kup, będzie Ci prościej.

Odpowiedz

Majko:P - zdjęcie Majko:P 02.01.2014

Na jakim hostingu masz serwer? Niektóre hostingi oferują darmowy i automatyczny FDL tylko trzeba go włączyć


Użytkownik Majko:P edytował ten post 02.01.2014 20:32
Odpowiedz

  • +
  • -
GK4-GaMiNG KuSy - zdjęcie GK4-GaMiNG KuSy 02.01.2014

@pukawka .. ;D

Odpowiedz

Majko:P - zdjęcie Majko:P 02.01.2014

Zaloguj się --> Twoje serwery --> Kliknij na swój serwer i po prawej stronie masz "Menu Serwera" i znajdź tam "FASTDL" --> i tam masz "Utwórz FastDL" :)

Odpowiedz

Majko:P - zdjęcie Majko:P 02.01.2014

Działa?

Odpowiedz