←  Nowości

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Statystyki Diablo Mod v1.2

  • +
  • -
Gh0st - zdjęcie Gh0st 25.01.2013

System Statystyk Diablo Mod v1.2

 

DEMO: http://onekill.pl/diablo_statystyki/

Witam.
Na początek chciał bym dodać, że skrypt w miarę moich możliwośći i czasu będzie reguralnie uaktualniany.
Usuwane będą napotkane bugi( Gh0st też człowiek i czasem się myli ), skrypt będzie optymalizowany.
W Przyszłosci będę musiał przepisać na PDO ( na razie jest stworzona w miare bezpieczna klasa MySQL)

Możliwośći Statystyk:
- Panel Administracyjny

  • Dodawanie / usuwanie / edytowanie Klas
  • Dodawanie / usuwanie / edytowanie statystyk ( Siła, Int, zrecznosć itp... )
  • Aktywowanie kont graczy którzy chcą się zarejestrować i mieć dostęp do swoich klas
  • Edytowanie kont graczy
  • Edytowanie wybranego gracza PA -> Edytuj Gracza -> Wpisujemy login i klikamy edytuj :)

- Panel Użytkownika ( Moje Klasy )

  • No skromnie bo skromnie, Narazię przyszło mi do głowy tylko przenoszenie expa ( ktoś ma pomysł? Pisać ! )

-Inne

  • Rozbudowane sortowanie ( Możliwość wybrania klas do pokazania, wpisania Nazwy / STEAM / IP, pokazywanie graczy z levelem większym lub mniejszym niż my wybierzemy.
  • Wykresy Graficzne ( Narazię tylko TOP5 LVL, Najcześciej używana klasa według top 100 ) - Korzysta z Google API Chart
  • Rejestracja
  • Logowanie

Aktualizacje:
v1.0 Beta( 25.01. 2013):

  • Opublikowanie skryptu!

v1.1 ( 25.01. 2013):
Szybka aktualizacja poniewaz napotkalem blad przy rejestracji. :) Juz wszystko dziala poprawnie


  • Naprawienie bugu z rejestracja
  • Dodanie nowych efektow JQ
  • Optymalizacja paru klas.

v1.2 ( 19.07. 2013):
Aktualizacja po długim odstępie czasu :) Prace wznowione.

 

  • Naprawienie bugu z ładowaniem aplikacji.
  • Naprawienie bugu z ładowaniem szablonów ( Powyższe bugi nie występowały u wszystkich.
  • Drobna poprawa pliku instalacyjnego.

Brak Demo :(
- Jeśli ktoś już zainstaluje poprawnie statystyki, prosił bym o link aby pokazać innym.


- Jeśli spotkałeś jakiś błąd, obowiązkowo poinformuj mnie w tym temacie.
- Jeśli masz jakąś propozycje co można zmienić / zedytować w statystykach, Poinformuj mnie w tym temacie.
- Masz jakiś problem? Pisz w tym temacie!



Bezwzględny zakaz edytowania stopki jak i zmiany linku Oficjalnej strony skryptu z http://amxx.pl na inny!

Zdjęcia:

Spoiler


Dziękuje za uwagę.

Pozdrawiam,
Gh0st.

Załączone pliki

Odpowiedz

  • +
  • -
Gh0st - zdjęcie Gh0st 25.01.2013

Update do wersji 1.1
  • Usuniety bug z rejestracja, nie mozna bylo zalozyc konta poniewaz zawsze wyswietlalo sie ze taki gracz nie istnieje na serwerze.
  • Dodano nowe efekty JQ.
Odpowiedz

CreeV - zdjęcie CreeV 26.01.2013

Jak zawsze zadziwiające :) +
Odpowiedz

  • +
  • -
Fili:P - zdjęcie Fili:P 27.01.2013

Ten styl wygląda jak fb :D
Odpowiedz

  • +
  • -
Gh0st - zdjęcie Gh0st 27.01.2013

Ten styl wygląda jak fb :D


Buttony: http://nicolasgallag...cebook-buttons/
I pomysł na header z facebook'a ;)
Odpowiedz

  • +
  • -
Misiaczek ;c - zdjęcie Misiaczek ;c 29.01.2013

Działa z diablo od darka xD?
Odpowiedz

  • +
  • -
Gh0st - zdjęcie Gh0st 30.01.2013

A powiem ci że nie wiem, jeśli jest taka sama budowa tebeli w mysql to powinno śmigać bez problemu :)
Odpowiedz

  • +
  • -
aragog - zdjęcie aragog 09.02.2013

Mi nie działa, po zainstalowaniu mam pustą stronę a instalacja przebiegła niby pomyślnie.
Odpowiedz

  • +
  • -
Gh0st - zdjęcie Gh0st 10.02.2013

Pobierz wersje 1.1
Usuń wszystkie tabele z bazy(oprócz statystyk) i zainstaluj z zaznaczeniem wszystkich opcji
Odpowiedz

  • +
  • -
Calvin - zdjęcie Calvin 19.02.2013

Warning: require_once(./application/home.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/cisniemy/public_html/diablo/system/class.Application.php on line 44

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required './application/home.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/cisniemy/public_html/diablo/system/class.Application.php on line 44


Próbowałem na kilka sposobów lecz nic to nie daje. Wszystkie dane w cfg są prawidłowo wprowadzone.
Odpowiedz

  • +
  • -
Gh0st - zdjęcie Gh0st 22.02.2013

@Calvin
na pewno wgrałeś wszystkie pliki?
Odpowiedz

  • +
  • -
kijkol - zdjęcie kijkol 22.02.2013

Warning: require_once(./application/home.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/csmagic/domains/csmagic.pl/public_html/master/ssd/system/class.Application.php on line 44

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required './application/home.php' (include_path='.:/usr/local/php53/lib/php') in/home/csmagic/domains/csmagic.pl/public_html/master/ssd/system/class.Application.php on line 44

ten sam błąd, co kolega wyrzej.
Diablo się łączy z bazą normalnie
Odpowiedz

  • +
  • -
Azuel - zdjęcie Azuel 22.02.2013

Ja dodam tylko że mi niedziała ani jedna ani druga wersja.

W wersji 1.0 zaraz pod miejscem do logowania:
Warning: Smarty error: unable to read resource: "./pages/Home.tpl" in /home/csmagic/domains/csmagic.pl/public_html/master/ssd/system/Smarty.class.php on line 1094

Warning: Smarty error: unable to read resource: "./pages/Home.tpl" in /home/csmagic/domains/csmagic.pl/public_html/master/ssd/system/Smarty.class.php on line 1094

a w wersji 1.1 na czystej stronie:
Warning: require_once(./application/home.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/csmagic/domains/csmagic.pl/public_html/master/ssd/system/class.Application.php on line 44

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required './application/home.php' (include_path='.:/usr/local/php53/lib/php') in/home/csmagic/domains/csmagic.pl/public_html/master/ssd/system/class.Application.php on line 44


Zrobiłem wszystko tak jak byś powinno, i proszę nie pytać czy wgrałem wszystkie plik bo odpowiedź jest prosta ^^

Nie jestem amatorem ani nie jestem profesjonalistą wieć jeśli cokolwiek znajdę, a będę szukał.. to napiszę w tym temacie co może nasunie jakiś trop w wyeliminowaniu błędów =)
Odpowiedz

  • +
  • -
Calvin - zdjęcie Calvin 22.02.2013

@Calvin
na pewno wgrałeś wszystkie pliki?


No jasne, ale wnioskując z twojego tematu to sam nie wiesz czy to działa :D
Jak widać innym też to nie bangla.
Odpowiedz

  • +
  • -
Azuel - zdjęcie Azuel 04.03.2013

Odświeżam, będzie coś z tym robione czy jednak lipa? Szkoda by było żeby skrypt poszedł do kosza =\
Odpowiedz

  • +
  • -
kuxnickix - zdjęcie kuxnickix 19.04.2013

Szata graficzna jest cudna :D

Odpowiedz

Koniarek - zdjęcie Koniarek 19.04.2013


Warning: require_once(./application/home.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/csmagic/domains/csmagic.pl/public_html/master/ssd/system/class.Application.php on line 44

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required './application/home.php' (include_path='.:/usr/local/php53/lib/php') in/home/csmagic/domains/csmagic.pl/public_html/master/ssd/system/class.Application.php on line 44

 

Zmien nazwe pliku"Home.php" w "application" na "home.php" nwm co to za różnica ale mi działa :D

Odpowiedz

  • +
  • -
Rodzyn - zdjęcie Rodzyn 17.05.2013

 


Warning: require_once(./application/home.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/csmagic/domains/csmagic.pl/public_html/master/ssd/system/class.Application.php on line 44

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required './application/home.php' (include_path='.:/usr/local/php53/lib/php') in/home/csmagic/domains/csmagic.pl/public_html/master/ssd/system/class.Application.php on line 44

 

Zmien nazwe pliku"Home.php" w "application" na "home.php" nwm co to za różnica ale mi działa :D

 

W językach programowania jak i w sumie dla komputera duża a mała litera to zupełnie 2 różne litery ;) 

Odpowiedz

  • +
  • -
apTmusic - zdjęcie apTmusic 23.05.2013

Field 'diablo_account' doesn't have a default value

w instalacjii

Odpowiedz

  • +
  • -
Gh0st - zdjęcie Gh0st 27.06.2013

Aby naprawić problem z wyświetlaniem szablonu należy otworzyć plik:

system/class.Application.php

Znaleść linię

$this -> ssd -> getInstance('smarty') -> assign('pages_load', './pages/' . $current_app . '.tpl');

i zamienic na

$this -> ssd -> getInstance('smarty') -> assign('pages_load', './pages/' . strtolower($current_app) . '.tpl');

 

Przepraszam że tak długo, Nie potrafię wytłumaczyć :)

 

A z uruchamianiem aplikacji trzeba pozamieniać na małe litery wszystkie PLIKI z

application/
Odpowiedz