Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Apriljoke - zdjęcie

Apriljoke

Rejestracja: 15.11.2022
Aktualnie: Nieaktywny
Poza forum Ostatnio: 19.11.2022 17:09
-----

Moje tematy

SZUKAM Czapki + presety

15.11.2022 07:41

Witam, poszukuję pluginu na czapki, ale nie takiego zwykłego, chodzi o to żeby ten plugin potrafił łączyć modele czapek ze sobą, czyli np, Będzie menu , a w nim odnosiniki nr. 1. Hats 2. Clothes. 3. Specials.

Modele pod to mam, tylko chodzi o to żeby gracz mógł wybierać Sobie np jeden model czapki, drugi model np peleryny, i jeszcze np cos trzeciego, zależy mi właśnie na 3 opcjach, po prostu łączone =D  a potem żeby gracz mógł sobie kliknąć save preset, i wyjść, potem po wejściu albo żeby łądowało automatycznie preset który zapisał, albo żeby mógł otworzyć sobie menu i znów wybrać czapeczki

Skok na głowe = dźwięk

15.11.2022 07:34

Witam, poszukuje pluginu który ani nie będzie zadawał hp, ani mnie wybijał, ani nic takiego, szukam tylko czegoś takiego, że kiedy gracz T_T wskoczy na głowę gracza C_T, jest odtwarzany dzwięk, typu ownage czy supermario, dzwięk sam sobie bym dograł, bardziej szukam tego pluginu, najlepiej też żeby już po wskoczeniu na głowę, nie spamowało OWNAGE OWNAGE OWNAGE, co sekunde, tylko np był na to cooldown ok 4sekundy.

Problem ze zmianą koloru prefixów

15.11.2022 07:18

A więc tak witam, przepraszam że zawracam wam głowę ale mam taki problem, korzystam z paczki stworzonej przez parę osób, i w niej również jest chatmanager, w chatmanagerze są dodane prefixy, a prefixy dodaje w .ini wpisujac [s] [steamid] [prefix] , chodzi o to że kolory tych prefixów są zwykłe, jak koloru czatu, chciałbym żeby prefix [nie nick gracza czy to co on napisze] tylko sam prefix, był na kolor zielony lub szary, czy może ktoś z was się orientuje co można z tym zrobić, czy co zmienić żeby zmienić kolor? nie potrafię Sobie poradzic,  dodaje .sma i .ini bo sma jest dość długie. tak wiem nazwa ini jest troche inna niz w sma, ale to po to zeby dac tylko wzorek.