Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Defender - zdjęcie

Defender

Rejestracja: 28.02.2010
Aktualnie: Nieaktywny
Poza forum Ostatnio: 19.01.2025 15:05
-----

#531541 [ROZWIĄZANE] Problem jakiś

Napisane przez Defender w 04.04.2013 21:27

Dziffny ten VIP zrób nowego plugina wygeneruj na stronie. :)
  • +
  • -
  • 1


#491003 Dodawanie punktów

Napisane przez Defender w 16.12.2012 18:44

Witam, edytowałem silnik i chciałem dodać Rozkładanie statystyk (wytrzymałość inteligencja itp) dodałem to do silnika prawidłowo z kompilowałem i nic sie przy dodawaniu punktów nie robi:/ Daję czyste od paczki ,sma jak by ktos dodał to bym był wdzieczny.

Załączone pliki


  • +
  • -
  • 1


#488266 Problem z RoundSoundem

Napisane przez Defender w 08.12.2012 17:36

Proponuję zmienić plugin na sound_mp3.amxx 1000x lepszy polecam używam od roku ponieważ alt_end_round_sounds jest już tak jak by przestarzały. Tylko że w pluginie sound_mp3 dodajesz nazwy nutek w sma i kompilujesz. Jak nie ogarniesz napisz. Pomoge.
  • +
  • -
  • 1