Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Dave12 - zdjęcie

Dave12

Rejestracja: 23.12.2009
Aktualnie: Nieaktywny
Poza forum Ostatnio: 09.05.2010 13:49
-----

Moje tematy

Wieksze obrazenia z noza

05.05.2010 13:47

Jak zrobić by nóż zabijał za 1 razem ?

Model itemow

02.05.2010 18:19

Witam

Widziałem na jednym serwie takie coś ze jak ktoś normalnie zdobywa item przez zabicie kogoś to go dostaje to tam zamiast tego na ziemi leżał item i trzeba było go podnieść ;d tak samo jak się wyrzuciło może ktoś wie jak takie coś zrobić?

Oczywiście przy każdym itemie leżał by taki sam model, model sam poszukam chyba ze macie jakiś xD ale jak zrobić taki plugin ?

Po zmianie broni funkcja nie dziala

20.04.2010 16:47

Zrobiłem plugin /bazar i za kasę kupujemy np.mniejszą grawitacje i działa all ok tylko jak zmienię bron to mam normalna grawitacje jak zrobić by po zmianie broni było dalej tak jak kopiliśmy


public zl(id){
    if(get_user_gravity(id)>=300){
        show_hudmessage(id, "[Zwoj lewitacji] Juz uzyles zwoju")
        return PLUGIN_HANDLED
    }
    if(cs_get_user_money(id)<=get_pcvar_num(zl_cost)){
        show_hudmessage(id, "[Zwoj lewitacji] Nie masz zlota! Nie polatasz")
        return PLUGIN_HANDLED
}
    

    set_user_gravity(id,0.3)
    cs_set_user_money(id,cs_get_user_money(id)-get_pcvar_num(zl_cost))
    return PLUGIN_HANDLED
}

/klasy

11.04.2010 13:27

Jak dodać nową postać do /klasy ?

Próbowałem ale mam błędy

PROBLEM

29.03.2010 17:57

Zrobiłem 3 nowe klasy i dalsze menu ze jest 9.dalej w /klasa i niby wszystko działa ale coś zepsułem i np. niektórzy maja tak ze wbija ileś lvl i jak zmieni się mapa to lvl się kasuje mam ustawione w cvarach na zapis automatyczny, albo ninja nie skacze wyżej a wszystko jest jak było nic nie zmieniałem u tej postaci i wo gole czasami na jakiś okres nie działa polowa funkcji z postaci.
Wie ktoś może dlaczego serwer nie wyrabia czy co ?