Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Kasztanek - zdjęcie

Kasztanek

Rejestracja: 13.09.2017
Aktualnie: Nieaktywny
Poza forum Ostatnio: 29.11.2017 16:01
-----

Moje posty

W temacie: Polecany Antywirus?

22.09.2017 10:25

Tak, z mężem ustawiliśmy blokadę rodzicielską i faktycznie strony które zostały tam dodane nie włączają się. Więc Acrabit ma za to plusa. Co do skanowania to również komputer przeskanował i na szczęście jak do tej pory nic nie znalazł. Komputer nie chodzi wolniej, więc ty kolejny plus. Poczekamy do końca wersji testowej i kupimy raczej licencje na ten program. Bo jak na razie spełnia nasze oczekiwania.

W temacie: Polecany Antywirus?

20.09.2017 09:32

Tak od Acrabita również dostałam takie wyjaśnienie i to jest chyba dokładnie to czego szukałam. Także przetestuję trochę wersje testową i zobaczę czy będę zadowolona. Ale dziękuje Ci również za podpowiedź z tą wtyczką, faktycznie takie rozwiązanie może się sprawdzić, choć biorąc pod uwagę, że nasze dzieci są cwane obawiam się że mogą zacząć korzystanie z innej przeglądarki a wtedy wtyczka nie zadziała. Jak to mówią: "dla chcącego nic trudnego", więc tu blokada rodzicielska będzie dobrym rozwiązaniem.

W temacie: Polecany Antywirus?

19.09.2017 11:54

Ja ten harmonogram raczej rozumiem tak, ze antywirus zapisuje czas korzystania z internetu i listę odwiedzonych stron. Myślę, że w ten sposób możemy kontrolować co robią nasze dzieci w czasie dostępu do sieci i zapewnić im bezpieczeństwo. Właśnie dlatego rozważam zakup tego antywirusa bo ta opcja wydaje mi się potrzebna. Syn i córka to nastoletnie dzieci i chciałabym chociaż w ten sposób móc mieć nad nimi kontrole. W internecie czai się dużo złego, więc lepiej dmuchać na zimne. Jeszcze dokładnie napiszę do Acrabita żeby mi dokładnie wyjaśnili tę kwestię.

W temacie: Polecany Antywirus?

18.09.2017 13:58

A no mam, mamy i z tego co można przeczytać na stronie tego programu to wygląda całkiem ciekawie. Mnie powiem ciekawi ochrona rodzicielska i harmonogram dostępu do internetu. Na komputerach domowych korzystają moje dzieci i myślę, że taka ochrona była by odpowiednia i dość zadowalająca jak dla mnie. Cenowo też wygląda dość dobrze, ja osobiście nie jestem bardzo wymagająca systemowo więc dość mocno rozważam jego zakup. A może ktoś wie jak w innych antywirusach ta ochrona rodzicielka wygląda? Czy w darmowych może jest?

W temacie: Jaka przeglądarka?

16.09.2017 13:55

Ja jestem przyzwyczajona do Chrome, ale czasami mnie zawodzi, zawiesza się i nie chce się włączać. Powoli wracam do Firefoxa. ;)

 

No właśnie ja też tak czasem mam, albo zawiesza się.