Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

KubaW23 - zdjęcie

KubaW23

Rejestracja: 19.04.2017
Aktualnie: Nieaktywny
Poza forum Ostatnio: 20.04.2017 15:50
-----

Moje tematy

Pomoc przy generatorze klas

20.04.2017 13:31

Siemano dziś odkryłem generator klas zrobiłem klase pobieram i mam tylko plik .amxxWidziałem gdzieś że trzeba kompilerem czy jakoś tak pobrałem to i nie wiem jak to zrobić. proszę o pomoc :)

  

Jak wgrać gotowca na WebFTP

19.04.2017 20:10

Witam mam pytanko kupiłem serwer do cs 1.6 na hostingu liveserver jest tu WebFTP mam gotowca cod mod 801 lvl. Wrzuciłem do cstrike wszystkie pliki z tego gotowca włączam serwer i nie działa nie ma klas nic. Plugin jest bo jak się długo nie ruszam włącza sie anty afk. Jestem zielony w tym proszę o wyrozumiałość