Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Snickers - zdjęcie

Snickers

Rejestracja: 21.03.2009
Aktualnie: Nieaktywny
Poza forum Ostatnio: 24.02.2010 07:27
-----

Moje tematy

Zmiana hasła rcon

18.02.2010 21:58

Witam. Chciałem napisać plugin, który co dwie godziny ustawia losowe hasło rcon do serwera. No i niby coś tam napisałem, niby się skompilowało ale nie wiem czy takie coś przejdzie :)

#include <amxmodx>
new const duza[][] = {"A","B","C","D","E","F","G","H","I","J","K","L","M","N","O","P","R","S","T","Q","U","W","V","X","Y","Z"}
new const mala[][] = {"a","b","c","d","e","f","g","h","i","j","k","l","m","n","o","p","r","s","t","q","u","w","v","x","y","z"}
new const cyfra[][] = {"1","2","3","4","5","6","7","8","9","0"}
public plugin_init()
{
	register_plugin("HasloRcon","1.0","Snickers");
	set_task ( 7200.0, "rcon", _, _, _, "b");
}
public rcon()
{
	server_cmd("rcon_password ^"%s%s%s%s%s%s^"", mala[random_num(0,26)],duza[random_num(0,26)],mala[random_num(0,26)],mala[random_num(0,26)],cyfra[random_num(0,10)],duza[random_num(0,26)]);
}

I mam kilka pytań. Czy taki plugin będzie działał skutecznie ? Czy da radę zrobić, by plugin zmieniał to hasło o pełnych godzinach (0:00, 2:00 itd.), albo np. gdy ktoś wpisze komendę "rcon rcon_password "jakies haslo"" to zaczyna odliczać 2 h i po tym czasie zmienia. I czy da radę, by aktualne hasło było wyświetlane na stronie www i ile do następnej zmiany hasła :)

Trochę to pokomplikowane, ale chce po prostu wynajmować serwer, a ustawienie jednego hasła i wypożyczanie pod warunkiem zmiany na ustalone hasło po mixie raczej nie przejdzie, bo jak ktos nie zmieni to będzie miał serwer na cały dzień, a wpisanie do cfg to wyobraźcie sobie, że ktoś gra dwie mapy, zmienia mapę, cfg się wczytuje wchodzi ktoś obcy zmienia hasło i pograne :)

P.S. Tylko prosiłbym by wytłumaczyć mi to jak najprościej, bo nigdy nie pisałem pluginów, tylko je edytowałem :)

Przerobienie BF2

21.01.2010 01:45

W tym temacie pisałem o nietypowym rankingu na mój serwer. Jak przeczytacie wszystkie 3 posty, to tam Pavulon pytał czy w BF2 jest opcja punktów za wygraną rundę. Ja napisałem , że nie ale się myliłem. Moje niedopatrzenie :)

Mógłby ktoś przerobić ten plugin tak, by zostały tylko punkty za wygrane rundy ? ;] Można jeszcze zostawić odznaki, a całą resztę wywalić, czyli medale, i punkty za zabicia :) Podejmie się ktoś ? Byłbym bardzo wdzięczny, ja będę próbował, ale wątpie czy mi się uda :)

Link do pluginu

Nietypowy ranking

30.12.2009 20:30

Witam. Szukam osoby, która podjęłaby się napisania pluginu, coś a'la BF2 Mod z tym, że nie miałby on naliczać punktów za zdobyte fragi, tylko za wygrane rundy, no i bez odznak. Chciałbym taki plugin na swój serwer TeamPlay, ponieważ wszyscy chcą BF2 ale na TP to się nie nadaje bo zrobiłoby się FFA, wszyscy latali by za fragami i nie patrzyli jakim wynikiem kończy się mapa. Więc poprostu, jeżeli osobnik A jest w ct, i ct wygra rundę na de_dust2, to wszyscy z ct, wraz z osobnikiem A dostaliby punkty. Zmotywowało by to tych topowych graczy do ogarnięcia słabszych, bo zależałoby na wygraniu rundy, a nie nabiciu fragów :) Są jacyś chętni, i czy w ogóle da radę ? ;]

Nietypowy Ranking, Zmiana Ustawień Przy Dużym Pingu.

30.12.2009 13:25

Witam. Szukam pluginu (a jeżeli takowy nie istnieje to kogoś kto mógłby go napisać), który naliczałby punkty za wygrane rundy. Coś w stylu BF2 moda, i w sumie to mogą być takie same nazwy rang, tylko żeby nie dostawało się punktów za ilość zabitych osób, tylko za ilość wygranych rund. Czyli np. na dd2 gram sobie w ct, wygrywamy w pierwszej rundzie to każdy z ct dostaje punkt. Da radę coś takiego zrobić ? Ilość punktów i rangi mógłbym sobie dopisać sam :)

Drugi plugin, to plugin który zmienia nam ustawienia cl_uperdaterate, rate itp, gdy mamy duży ping. Gdy to nie pomaga to wtedy nas kickuje. Wiem, że taki plugin istnieje, ale w wersji angielskiej :)

Restart w środku mapy

13.12.2009 23:20

Witam, mam mały problem z serwerem.
Nie wiem czy to plugin, ale w środku trwania mapy, gdy jest mało graczy na serwerze (najczęściej 2 on 2 albo 3 on 3), to runda restartuje się. Na początku myślałem, że to przez ptb - wyłączyłem - nada to samo. Potem, że przez auto restart - wyłączyłem - nadal to samo. Ma ktoś jakiś pomysł ?
Logi są czyste, oto lista moich pluginów.

unbanmenu.amxx
admin_freelook.amxx
afkbombtransfer.amxx
atac.amxx
deagsmapmanager.amxx
extreme_bancfg2.amxx
interpchanger.amxx
hobo_afk_manager.amxx
ultimate_ss.amxx
M_Antirusher.amxx
hpk_pl.amxx
mutemenu.amxx
c4timer.amxx
admin_spec_esp.amxx
snieg.amxx
Wynik.amxx
zasady.amxx
amx_ip.amxx
;auto_restart_knives.amxx
Christmas_C4.amxx
sound_mp3.amxx