Witam po dłuższej przerwie.
Z racji tego że większość gwiazd świata amxx z pl podorastała (leihto, byczeq czy tez darkgl) i nie bawią się już w programowanie pod 1.6 to szukam osoby która podjęła by się stworzenia csgomod'a (nie chce tego co podpierdziela poufne dane, każdy wie o jaki chodzi)
Zależy mi na wdrożeniu swoich przemyśleń w tego moda.
Więcej info podam osobom zainteresowanym podjęciem współpracy.
Jeżeli nie chcesz podjąć się tego to może znasz kogoś kto by mógł?
Pozdrawiam i czekam na szybką odp.
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Guest Message by DevFuse


Dodatki SourceMod




Moja zawartość
Mężczyzna