Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

wazniaczeK - zdjęcie

wazniaczeK

Rejestracja: 30.05.2014
Aktualnie: Nieaktywny
Poza forum Ostatnio: 04.06.2014 18:35
-----

Moje tematy

[Szukam][Pelny serv=Vip]

30.05.2014 16:42

Witam !

 

Kiedyś grałem na takim servie, gdzie był wgrany taki plugin, który był tak zrobiony, że jak był pelny server to losował vipa z pośród grających graczy.Losował on raz na mape, a potem jak ktoś wygrał to pisało na ile i gdzie ma go odebrać.

 

Jeśli takiego w gogle lub w czymś to czy mógłby mi ktoś go napisac?

 

Polegało by to na tym, że:

 

Mam server 17 slotowy i gdy się zapełni to na środku piszę, że zaraz losuje vipa, a pod tym nicki graczy i nagle się to zatrzymuje i jak wygra np. gracz 1234 to tam pisze kto wygral i gdzie ma się skontaktować (czyli ze mna)

 

Może mi ktoś taki plugin napisac lub znaleść podobny ?

 

Pozdrawiam !