Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

ZechoL - zdjęcie

ZechoL

Rejestracja: 26.12.2013
Aktualnie: Nieaktywny
Poza forum Ostatnio: 16.07.2019 08:25
-----

Moje tematy

Prosba i silnik cod mod z dodatkami.

07.02.2014 21:30

Ma ktoś może lub potrafi zrobić silnik cod moda na 2 perki czcionka w hud żółta exp w procentach hud i monety tez w hud. Chcial bym równierz aby niektóre klasy bylo mozna kupić za monety (najlepiej config w jakims pliku .ini ) i bonusy np xp 10% questy np zabij 10 wsparcia ogniowe i za wykonanie questa xp i monety. Jak by sie komus chcialo potrzebac czy cos dzięki

Potrzebuje silnik cod'a

27.12.2013 02:31

Potrzebuje silnik cod moda na 2 perki przerobionego tak aby klasy i perki dodawalo sie w plugin-codmod i frakcje w cod-frakcje. Chciałbym równierz aby mozna bylo kupowac klasy tak jakby premium ale za monety (elitarna waluta zdobywana za fraga albo cele mapy) jezeli ktos cos takiego widzial albo komus chce sie pogrzebac to proszę. Za pomoc leci + (jezeli cos zle napisalem czy cos to sory dopiero zaczynam bawic sie w te klocki)

Potrzebuje silnik cod moda

26.12.2013 02:06

Przeszukałem chyba całe forum i nie znalazłem odpowiedniego cod moda a dokładniej chodzi mi o cod mod z hud'em pokazujacym exp w %, lvl życie godzinę mapę i monety (specjalna waluta np za zabicie). Jeżeli gdzieś może widzieliscie coś takiego proszę o podesłanie linku.