Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

abs. - zdjęcie

abs.

Rejestracja: 08.12.2013
Aktualnie: Nieaktywny
Poza forum Ostatnio: 02.03.2014 10:27
-----

Moje tematy

Ustawianie komendy po zmianie mapy

22.02.2014 14:14

Interesuję mnie plugin który po zmianie mapy i starcie serwera(za każdym razem) ustawia "mp_friendlyfire 0" i po określonym czasie zmiania wartość z powrotem na "1".

Głosowanie na serwerze, dane zbierane na ftp

08.12.2013 11:06

Szukam pluginu głosowania które miało by się odbywać na serwerze natomiast dane wybrane przez każdego gracza (który zagłosował) miałby się znajdować na ftp serwera w dowolnym katalogu. Każdy gracz mógłby oddać tylko 1 głos (weryfikacja na podstawie Steam ID). Warianty głosowania wyświetlają się po wpisaniu na say'u przykładowego tekstu "ankieta".

 

Istnieje już coś takiego?

 

if (false)

 

Czy jest możliwość utworzenia takiego pluginu ?