Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

danny22 - zdjęcie

danny22

Rejestracja: 14.10.2013
Aktualnie: Nieaktywny
Poza forum Ostatnio: 17.01.2016 18:25
-----

Moje tematy

ZABIJAKA 110 wPLN x 0.6 = 66!

02.07.2014 19:34

Witam, sprzedaję 110 wPLN na zabijace, przelicznik 0.6

Kontakt: GG 5717627

ALLEGRO!

Nie działa perk "Tarcza Swat" - nie daje określonej umiejętności

31.01.2014 17:33

Otóż nie działa mi perk z COD'a Tarcza SWAT. Nie daje on odporności na Rakietki, Miny itp. Jeśli ktoś by potrafił go naprawić to proszę bardzo :)

 

 

Miny są widoczne na COD'zie.

31.01.2014 17:30

Otóż mam taki problem, wgrałem czysty silnik cod'a i miny są widoczne dla każdego.
 

Tutaj SS

Spoiler

HUD mryga.

30.01.2014 14:16

Otóż mam taki problem, iż HUD zamiast być ciągle to mryga. Od HUD'a mam taką linijkę. Nadmienię iż jest to HUD z COD'a.

set_hudmessage(0, 255, 0, 0.02, 0.23, 0, 0.0, 0.3, 0.0, 0.0);
	ShowSyncHudMsg(id, SyncHudObj, "[Klasa : %s]^n[Doswiadczenie : %i / %i]^n[Poziom : %i]^n[Perk : %s]^n[Zdrowie : %i]^n[Monety : %i]", nazwy_klas[klasa_gracza[id]], doswiadczenie_gracza[id], PobierzDoswiadczeniePoziomu(poziom_gracza[id]), poziom_gracza[id], nazwy_perkow[perk_gracza[id]],  get_user_health(id), cod_get_user_coins(id));

Jakby ktoś mógł mi pomóc to byłbym wdzięczny. Chcę statyczny HUD, który nie mryga :)

SVIP nie daje modelu łoma.

15.12.2013 13:12

Otóż mam taki problem, mam na serwerze plugin vip'a i svip'a. Vip daje model łoma zamiast noża, natomiast Svip nie. Czy mógłby ktoś pomóc? VIP i SVIP to prawie te same pluginy, zmienione są tylko modele na inne. Nie wiem, może gdy są razem obydwa pluginy to się bugują czy coś. Czy potrafiłby ktoś pomóc?