Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

sikor. - zdjęcie

sikor.

Rejestracja: 05.04.2013
Aktualnie: Nieaktywny
Poza forum Ostatnio: 11.06.2017 13:45
-----

Moje tematy

Wyłączenie hlx podczas rozgrzewki

24.03.2016 14:08

Cześć, pytanie odnośnie pluginu hlstatsX, otóż chcę aby podczas rozgrzewki plugin był wyłączony lub nie naliczał punktów do rankingu. Jak to ustawić?

Wypadające bronie na respie.

28.02.2016 12:12

Cześć, mam problem, mianowicie, na początku rundy po zrespieniu się graczy, wypada broń i nóż na ziemię. Nie wiem w czym jest problem, mapy wymuszają broń awp, w każdej kolejnej rundzie osoba która przeżyję ma tę broń, którą podniosła w poprzedniej rundzie. Jest jakaś komenda, aby po zrespieniu każdy gracz otrzymywał nową swoją awp i nie wyrzucił innych na respie (czyt. nóż i awp) Liczę na szybką odpowiedź. Pozdrawiam, sikor.

Plugin na mute, gag.

03.01.2016 20:01

Siema, szukam pluginu na mute oraz gag, tzn. po wpisaniu w sayu !mute <nick> <czas> <powód>, zmutuje odpowiedniego gracza na określony czas z podaniem powodu, to samo z gagiem. 

 

//znalazłem ten, lecz nie działa na sm 1.7.3 -> https://forums.allie...ad.php?t=207176

Lag na koniec rundy

01.01.2016 16:30

Cześć, mam problem z lagiem na serwerze, otóż po zabiciu ostatniego zawodnika, następuje lag, dosłownie sekundowy. Gdzieś czytałem, że jest to wada pluginu, tylko nie wiem jakiego. Miał ktoś może podobny problem i dał radę rozwiązać go? Pozdrawiam

Plugin na pojedynek no scope oraz na noże.

29.12.2015 18:22

Siema, poszukuję pluginu na serwer only awp, mianowicie, gdy będzie sytuacja, że pozostanie dwóch zawodników (1vs1) to otworzy się menu z: 1. Pojedynek na noże 2. Pojedynek na noscope'y 3. Graj normalnie. 

Jeżeli we dwóch wybiorą tą samą opcję to w przypadku no scope'a, zostanie wyłączona możliwość włączenia zooma, a w przypadku pojedynku na noże, możliwość zmiany na awp, będzie zablokowana. W przypadku wyboru innych opcji przez zawodników, będą grali normalnie.