Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

TigerX - zdjęcie

TigerX

Rejestracja: 14.02.2013
Aktualnie: Nieaktywny
Poza forum Ostatnio: 02.03.2013 16:51
-----

Moje tematy

Monety w HUD.

15.02.2013 15:39

Witam, przerobiłem plugin system monet z Cod na Diablomod. Teraz chce żeby liczba monet wyświetlała się w hudzie diablo a nie w tym z pluginu ponieważ przy większych rozdzielczościach napis monety nachodzi na item. Pobrałem native cod_get_user_coins(id), lecz gdy próbuje wyświetlić monety to albo znika cały HUD albo wyświetla wartość 103. Proszę o pomoc , z góry dziękuję .
Oto kod wyświetlania monet:
Spoiler
A to kod odpowiadający za wyświetlanie HUD w diablomodzie:
Spoiler

Problem z mysql.

14.02.2013 14:45

Witam, niedawno znalazłem system monet pod CODa i przerobiłem go na diablo, jednak zapisuje on wszystko na nvault. Chce żeby liczba monet zapisywana była w bazie mysql w tablicy w której zapisywany jest exp itp.
Próbowałem wyciągnąć kod zapisu mysql z mojego diablo moda ale nie dało to żadnych rezultatów.
Nazwa tabeli, kolumny czy bazy danych może być dowolna, to jestem w stanie już przerobić.
Proszę o edycje pliku lub przynajmniej o podanie linku z jakimś dobrym poradnikiem(szukałem i nic nie znalazłem).
Z góry dziękuję :)