Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Snax - zdjęcie

Snax

Rejestracja: 11.01.2013
Aktualnie: Nieaktywny
Poza forum Ostatnio: 12.01.2013 22:02
-----

Moje tematy

Miganie Ekranu

11.01.2013 17:41

Witam juz od pewnego czasu (okolo 3 miesiecy) szukam pomocy na oto ten problem . Kiedy gram w cs co jakis czas miga mi ekran albo pokaze sie pulpit albo gui cs nie trwa to dlugo max 1.5 s i znowu widze gre ale takie miganie strasznie denerwuje, i wyprowadza ze skupienia, nie mozna sie skoncentrowac, mam tak od czasu formatu sterowniki wszystkie zaktualizowane , wiec wszystkie sterowniki mam . No ale gram a tu nagle widze gui cs i znowu gra bardzo to deprymuje bardzo prosilbym o pomoc , temu ktory poradzi sobie z moim problemem rownierz cos obiecuje