Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

matrixz - zdjęcie

matrixz

Rejestracja: 13.12.2012
Aktualnie: Nieaktywny
Poza forum Ostatnio: 06.01.2013 22:03
-----

Moje tematy

Przeróbka "ultimate killstreak advanced"

04.01.2013 23:59

Witam. Mam kłopot, ponieważ próbuję przerobić ten plugin, ale niestety mi sie nie udaje.
Link:http://amxx.pl/topic...k-advanced-v08/
O CO MI CHODZI:
Chce aby tylko zostały dzwięki i wiadomości w hudzie dla: zabicia nożem, zabicia granatem, i samobójstwa.
Tak jak pisze, próbowałem kasować/modyfikować, ładnie bez błędów mi sie kompilowało, lecz na serwerze nie działa (orginał bez przeróbek - działa). Nie znam sie zbytnio na tym więc proszę o pomoc. Pozdrawiam

Automatyczne zabijanie botów

04.01.2013 19:38

Poszukuję pluginu który będzie zabijał boty na serwerze, gdy wszyscy gracze zostaną zabici.
Gra np. 2 graczy i 4 boty, w pewnej chwili (po zabiciu ostatniego gracza) w grze zostają tylko 3 boty i w tej chwili następuje boty kill all, i następna runda.
Oto chodzi aby gracze nie czekali aż boty, między sobą rozstrzygną rundę.

P. S. Tak z innej beczki: jest możliwość aby rozdzielić maxplayers ustawionego np. na 20, tak aby max graczy mogło być 12 i reszty, czyli 8 - obserwatorów?

Admin na serwerze (kto pierwszy - 'admin')

18.12.2012 14:48

Witam, mam taki pytanie, czy dało by rade że kto pierwszy wejdzie na serwer to ma możliwość przedewszystkim dodawania i usuwania botów, oraz (jeżeli jest np, mniej niż 4 graczy) to ten pierwszy może zmieniać mapy. (NIE banować itp, to da sie ustawić w user.ini) ale jak z tym zrobić żeby właśnie ta PIERWSZA osoba adminem była? Aha, jak wejdzie jakiś admin 'normalny', to ta osoba przestaje mieć uprawnienia... Jest to wykonalne?? (serwer na linuchu na dedyku)

Modyfikacja: alt_end_round_sounds maksymalna

13.12.2012 17:54

Witam. Wgrałem sobie ostatnio fajną piosenke 24s na serwer, (wszystkie mają od 10-18s) a ta akurat tak pasowała, ale niesety zostaje ona automatyczie obcięta do około 20 sekund (tylko tyle szłysze podczas grania). Gdzie sie ustawia max długość utoworu?? (Nie będe zamieszczał kodu bo plugin wszyscy dobrze znamy)