Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

SYLWEK' - zdjęcie

SYLWEK'

Rejestracja: 08.08.2012
Aktualnie: Nieaktywny
Poza forum Ostatnio: 12.08.2012 11:15
-----

Moje tematy

Przeniesienie hudu.

08.08.2012 18:17

Witam, nie mam pojęcia jak przenieść napis z hudu. Tutaj zapodaję SS, oraz .SMA.


Dołączona grafika

#include <amxmodx>
#include <amxmisc>
#include <engine>
#include <csx>

#define PLUGIN "HP i Rank Hud"
#define VERSION "1.0"
#define AUTHOR "glut"

#define TASK_SHOWCLASS 2222


public plugin_init() {
		register_plugin(PLUGIN, VERSION, AUTHOR)
		
		
		
}
public client_connect(id)
{
		set_task(0.01,"cmdRank",TASK_SHOWCLASS+id,_,_,"b");
		
}

public client_disconnect(id)
		if(task_exists(TASK_SHOWCLASS+id))
		remove_task(TASK_SHOWCLASS+id)

public cmdRank(id)
{  
		id-=TASK_SHOWCLASS;
		new stats[8],bodyhits[8],hp,rankpos,rankmax,fragi,dedy;
		
		rankpos = get_user_stats(id, stats, bodyhits)
		rankmax = get_statsnum()
		fragi = get_user_frags(id)
		dedy = get_user_deaths(id)
		
		hp = get_user_health(id)
		
		set_hudmessage(0, 255, 0, 0.5, 0.4)
		show_hudmessage(id, "HP: %d^nRank: %d/%d^nFragi: %d^nZgony: %d", hp, rankpos, rankmax, fragi, dedy)
		
}