Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Automatyk - zdjęcie

Automatyk

Rejestracja: 25.06.2012
Aktualnie: Nieaktywny
Poza forum Ostatnio: 30.08.2020 11:10
-----

Moje tematy

Zapytanie do bazy danych - kod PHP

11.01.2019 18:28

Witam. Stworzyłem formularz wraz z obsługą, który wprowadza do bazy danych cenę zamówienia,nazwę ( i inne pierdoły) oraz id_zamówienia, który generowany jest do bazy po zatwierdzeniu formularza. Ogólnie przedstawię to na podstawie screen'ów.

 

Klikając "Złóż zamówienie" następuje przekierowanie do formularza :

9bf6601823d06.jpg

Przekierowanie do formularza:

0018f55790a40.jpg

Wykonanie formularza :

 

fff0a39195866.jpg

Tutaj jeszcze zamieszczę tabelę "zamowienia":

38174e0a16f35.jpg

 

 

Teraz moje pytanie brzmi : na podstawie id_zamowienia chciałbym aby ukazywał się czas złożenia zamówienia. W jaki sposób mam napisać takowy kod? Poprzez formularz, iż najpierw użytkownik wprowadza numer zamówienia a potem, poprzez wykonanie formularza, na podstawie id_zamowienia wyświetlany jest czas złożenia? 

 

Sprzedam Serwer JailBreak

02.08.2018 14:37

Witam. Mam na sprzedaż serwer JailBreak - serwer posiada 12 slotów , ważny jest przez okres 44 dni ( jakby ktoś chciał więcej slotów to wystarczy sobie zmienić i będzie ważny około 30 dni ) . Serwer posiada wykupioną reklamę na miesiąc na cssetti - reklama to mastercs czasowa . Serwer sprzedaję wraz z całą paczką  + sma . Paczka posiada: 

- ciekawy system gangów

- hazard

-respekt

- unikatowe misje

- zabawy np. Kamień Papier Nożyce

- 0 błędów

- pluginy tworzą odpowiednie logi : np.logi gangów ( kto założył gang , jakie poziomy umiejętności , kto usunął gang w razie "podszycia się" itd)  ; logi odnośnie ożywiania graczy ( jaki admin ożywił , kiedy ) itd - można mieć pełną kontrolę nad tym co się dzieje :)

- i wiele innych

+ do paczki ( jak ktoś by był chętny) dorzucam sma pluginów 4FUN ( swego czasu miałem 4FUN i wszystkie pluginy pozostały więc mogą się komuś przydać :) - pliki są gotowe do wgrania na serwer) 

 

Paczkę można zobaczyć oczywiście na serwerze - więcej informacji PW.

Cena: do uzgodnienia , nie oczekuje zbyt wiele.

Forma płatności : Przelew.

Chętnych zapraszam na PW :)

[ROZWIĄZANE] Błąd JB

31.07.2018 14:38

Czy ktoś wie jak to naprawić?  Jakiś plugin na ten błąd?

FATAL ERROR (shutting down): Host_Error: PF_MessageEnd_I:  Refusing to send user message SayText of 238 bytes to client, user message size limit is 192 bytes		

Reset rundy

30.07.2018 14:03

Witam ponownie. Problemem jest ciągły reset rundy - nawet parokrotny , runda zresetuje się z 5-6 razy(na początku mapy) po czym przestaje się resetować. Ktoś wie w czym problem?

[ROZWIĄZANE] Ciągły reset czasu mapy

28.07.2018 17:34

Witam. Mam serwer Jailbreak. Zakładając że jest ktoś w "CT" pół mapy ( 10 minut) a następnie wyjdzie z tego "CT" to po wejściu innego gracza do CT następuje reset czasu trwania mapy i czas ponownie wraca do 20 minut. Czy da się temu jakoś zaradzić? :)