Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

katsumoto15 - zdjęcie

katsumoto15

Rejestracja: 10.03.2012
Aktualnie: Nieaktywny
Poza forum Ostatnio: 10.06.2012 10:32
-----

Moje tematy

Nie idzie dać ub

10.06.2012 10:26

Wpisuje amx_unban ip -nic, amx_unban steam id - nic, na nick też nic a koleś ma bana. Jak go odbanować? o_O

Zbugowany roundsound

07.06.2012 23:53

Witam, wgrałem na mój serwer nowy roundsound tuż po reinstalacji serwera (wcześniej nawet banowanie nie działało takie bugi). Dodałem na serwer (nic tam nie było bo po reinstalacji) oraz na fastdownload. Podpisałem dobrze wszystko, na serwerze owszem jest muzyka ale z mojego starego roundsounda :o Nawet na fast download nie ma już tej muzyki bo sprzwdzałem, podpisany jest mój nowy roundsound a gra stary. Pomocy! ;o

Ranking się zbugował

21.04.2012 14:51

Ranking na serwerze mnie się zbugował ;x. Ja np. mam 2000 zabójstw a jeste 10 od końca, inny gracz dziś grał 1 dzień a był 3 w rankingu i 6.000 zabójstw. (ja steam jakby coś) . Co zrobić by działał normalnie? Reset pomoże?

Witam ^^

05.04.2012 13:26

Witam, Pitorek 17 lat rocznikowo 18 :D

I od razu prośba do was pomóżcie mi! Link do tematu poniżej, admini zanikają na moim serwerze na 1 mapę i potem znowu powracają, to jest chore..

http://amxx.pl/topic...acymi-adminami/

Problem z zanikającymi adminami

02.04.2012 23:46

Mam taki problem iż czasem na 1 mape usuwają się wszystkim admini, zmieni się mapka , jest kolejna admini ponownie działają. CO może być powodem? 2. Advance bans (jakoś tak, ban z powodem) mi nie działają. Ale to chyba nie ma nic wspólnego ze sobą nie? Prócz amxbans jakieś banowanie skuteczne? minibans jakieś działa? ^^