Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

soha - zdjęcie

soha

Rejestracja: 17.12.2011
Aktualnie: Nieaktywny
Poza forum Ostatnio: 29.07.2012 13:41
-----

Moje posty

W temacie: [ROZWIĄZANE] Poprawna konfiguracja PTB

24.07.2012 14:59

dzięki, plus leci. Można cl.

W temacie: [AMXX 1.8.2] Nie czyta adminów

24.07.2012 11:43

Znalazłem już plugin, który działa poprawnie. W sumie wszystkie moje problemy z AMXBans zostały rozwiązane. Dziękuję za dotychczasową pomoc, temat można zamknąć.

W temacie: [AMXX 1.8.2] Nie czyta adminów

23.07.2012 15:10

Dzisiaj jeszcze raz dla pewności sprawdziłem logi "error" i pokazały coś na temat amxbans_main - w sumie cieszy mnie to, bo prawdopodobnie dzięki tym błędom poznam przyczynę tego, iż po zbanowaniu gracza, może on z powrotem wejść na serwer. Oto logi:
Spoiler

Umie ktoś to naprawić? Lub może ktoś ma jakąś poprawkę tego pluginu? Informacje o wersji są w pierwszym poście, .sma nie będę dawał, bo plugin jest z tematu Szyfranta "AMXBans 1.6 + poprawki" czy jakoś tak. :)

Teraz już wiem, że to na pewno wina tego pluginu, bo sprawdzałem i inni mieli identyczne problemy, jednakże załączniki w tych wszystkich postach są już niedostępne, więc jeśli ktoś posiada poprawione pluginy amxbans, to proszę o podesłanie tutaj. Dziękuję.

W temacie: [AMXX 1.8.2] Nie czyta adminów

22.07.2012 14:53

Adminów mogę dodawać już również na nick, trochę pogrzebałem i zrobiłem, ale nadal problemy z banami - za chwilę się tym zajmę tak jak poradziłeś hubert. :)


Sprawdzałem różnicę czasową i wynosi ona jakieś 3-4 min. (wpisałem na serwerze "thetime" i sprawdziłem na stronie o której wykonano bana), więc raczej nie o to tutaj chodzi. Nie wiem dlaczego nie działają bany, to pewnie jakaś błaha sprawa, mam nadzieję,

W temacie: [AMXX 1.8.2] Nie czyta adminów

22.07.2012 14:40

Teraz wygląda to tak, że adminów mogę dodawać tylko i wyłącznie na SID przez stronę bansa. Tylko wtedy działają, dodatkowo gdy kogoś zbanuję, to niby pokazuje się napis, że dana osoba dostała bana i na liście banów na stronie również się wyświetla, lecz gracz może od razu wejść z powrotem do gry - zupełnie jakby dostał UB. W logach nic nie ma.

amxbans.cfg

Spoilerplugins.ini
Spoilermodules.ini
Spoilersql.cfg
Spoiler