Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Dragon1020 - zdjęcie

Dragon1020

Rejestracja: 17.11.2011
Aktualnie: Nieaktywny
Poza forum Ostatnio: 14.08.2016 20:27
-----

Moje tematy

[JailBreak] Problem z kompilacją Menu S.Vip'a

14.06.2016 17:12

 Witam,

Mam problem z kompilacją pliku pod menu super vipa. Mianowicie: na amxx.pl/kompilator działa bez problemu, da się pobrać plik .amxx ale przy wgraniu jego, nie działa komenda na otworzenie menu. Przy kompilacji lokalnej wywala taki błąd:

 

SVIPJB2.sma(1) : error 010: invalid function or declaration

 

W zalączniku zostawiam plik .sma menu vipa. Błąd zapewne leży w bibliotece która brakuje jednakże nie wiem która to będzie. Jest biblioteka od <codmod> pomimo iż to pod jailbreaka i nwm czy będzie to dobrze działać (jest ta biblioteka ponieważ przy kamerze militarnej jest public cod_class_skill_used(id) tak samo jak wgrane było bez tego to wywalało błąd dotyczący cod_inflict_damage.

 

Załączony plik  SVIPJB2.sma   23,36 KB  52 Ilość pobrań
  SVIPJB2.amxx

 

Mógłbym ktoś pomóc mi to naprawić ? Przy okazji: Wcześniej była wgrana inna kamera militarna (z perku - 1szt) ale przy użyciu jej automatycznie nie dość, że kamera ta stawiała się w rogu mapy to jeszcze cały czas każdemu strażnikowi sie ustawiała ta kamera co pare sekund. Umiałby ktoś to poprawić, żeby normalnie z opcji /vip_menu można było wybrać kamerę, w następnej rundzie tam gdzie się nakieruje celownikiem nacisnąć [E] (użyć: 2) i żeby można było albo na "X" zmieniać albo "Z" - 1 kamera "X" - 2 kamera ?

 

I jak ktoś zmieni sobie opcję z /vip_menu to żeby tą kamere kasowało w następnej rundzie

 

Jeśli chodzi o kompilacje lokalną, to ja kiego pliku brakuje mi w tym ? Mam jailbreak.inc ale wiem, że to chyba za mało jeśli chodzi o plugin pod JB przy kompilacji lokalnej

 

 

Z góry dziękuje