Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

miki9898 - zdjęcie

miki9898

Rejestracja: 14.11.2011
Aktualnie: Nieaktywny
Poza forum Ostatnio: 29.12.2011 10:28
-----

Moje tematy

Potrzebuje pomocy w edycji paczki AMXX CodMod

15.11.2011 07:22

Witam wszystkich...

Mam wielką proźbę. Mógłby ktoś przerobić mój plik .sma tak aby:
-można było rozstawiać staty +10 lub wszystko w dana statystyke
-dodac klase Kamikadze (Super Premium) - AK47, m4, deagle i 10 rakiet, pod flagą obojętna jaką byle nie G i H.
-zmniejszyć exp do poziomu mały/średni exp (200 lvl w pare dni), jednak max lvl zostawić jaki jest
-naboje pulkownika i tytanowe dodaja 10+inteligencja obrażeń
-usunąć itemy: Soldier, Unikatowy Item, Diamentowe naboje, Tajemnica Szpiega, AMXOWE Naboje, Gumowe naboje
-wrzucić gotowy plik .sma i zkompilowany plik .amxx

Sorka, że tak dużo, ale sam próbuje, próbuje i nie ogarniam.
Będę bardzo wdzięczny, daje +