Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

rS. - zdjęcie

rS.

Rejestracja: 19.08.2008
Aktualnie: Nieaktywny
Poza forum Ostatnio: 15.07.2014 07:43
**---

Moje tematy

rS na opiekuna facebooka :)

18.09.2013 19:38

Witam serdecznie,

 

może troszkę osób mnie pamięta, swoją jeżeli można to tak nazwać pracę i pomaganie zaczałem w 2008 roku, potem troszke przerwy a teraz już wszystko ok i dalej tu jestem :) Angażowałem się zawsze w pomoc dotyczącą komputerów, wszystkiego co związane z hardware i software, a także sieci. Sporą część czasu poświeciłem pomocy dotyczącej problemów związanej z csem, troszke z amxa także było.

 

Teraz po powrocie tak sobie przeglądam i doszedłem do facebooka. Dosyć długo nikt tam nic nie robi, nie pisze aktualności, nowości na temat amxx.pl, i wszystkiego co związane z owym forum.

Chciałbym złożyć propozycję aby dano mi uprawnienia administratora na facebooku, czy osoby dodającej "treści". Będę aktywnie dodawał nowości związane z amxx.pl i wszystko co związane z nim. Mam troszkę doświadczenia w tych tematach bo sporo już pisałem, lubię to robići lubię pomagać.


Jakie macie zdanie na ten temat?