Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

ShaQ - zdjęcie

ShaQ

Rejestracja: 24.12.2010
Aktualnie: Nieaktywny
Poza forum Ostatnio: 15.04.2011 20:32
-----

Moje tematy

[Problem] Jak "zwiększyć" HUD w Jail_Zasady?

13.04.2011 10:40

Witam,

Mam serwer JailBreak i wgrałem na niego plugin z zasadami tego Mod'a. Korzystałem przy tym z zamieszczonego na naszym forum amxx.pl pluginu - Jail Zasady 1.1. Wszystko działa świetnie z wyjątkiem jednej rzeczy: HUD (chyba tak nazywa się to okienko ^^) jest najwyraźniej zbyt mały by pomieścić regulamin, który w napisałem :(. W sumie te moje zasady nie są zbyt długie, ale mimo to na ekranie widać tylko ich część i kawałek uciętego wyrazu - więcej ten "HUD" nie mieści. Czy dałoby się zrobić jakoś tak, że dla tych informacji które się nie mieszczą wyskoczy taki "pasek", który pojawia się w wielu programach żeby móc "zjechać" ekranem w dół? Wtedy można by sobie myszką "zlecieć" niżej i wszystko by się przeczytało. A może ktoś zna jakiś iny sposób? Czekam na wszelkie instrukcje i każde porady. Z góry bardzo dziękuję.

Pozdrawiam,
ShaQ

[Problem] Podmiana nazwy team'ów

20.03.2011 20:11

Witam,
Mam pewien problem, z którym nie mogę dać sobie rady. Otóż mam serwer, na którym drużynę wybiera się na początku rundy poprzez specjalne menu [KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ JAK TO WYGLĄDA]. Jednak całe te menu jest po angielsku, a ja chciałbym pozmieniać je sobie na język polski, może jeszcze z jakimiś własnymi, "fikuśnymi" dopiskami :P. Może mi ktoś powiedzieć, gdzie i jak zedytować to "coś"? Proszę o szybką i konkretną pomoc. Z góry dziękuję.

Pozdrawiam,
ShaQ

[Problem] Instalacja AmxBans 5.0

01.01.2011 20:26

Witam,

Właśnie instalowałem sobie AmxBans 5.0. Dochodziłem już do końca instalacji, byłem w etapie 6, wszystkie operacje zakończyły się sukcesem, więc naciskam końcowy przycisk "proceed to AmxBans". Gdy to uczyniłem, wyskoczył mi komunikat:

Warning: require(/home/p80166/public_html/bany/smarty/Smarty.class.php) [function.require]: failed to open stream: No such file or directory in /home/p80166/public_html/bany/include/config.inc.php on line 87

Fatal error: require() [function.require]: Failed opening required '/home/p80166/public_html/bany/smarty/Smarty.class.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/p80166/public_html/bany/include/config.inc.php on line 87

Mógłby ktoś powiedzieć co się stało i co mam zrobić, żeby "iść" dalej? Będę bardzo wdzięczny i postawię "+" :).

Pozdrawiam,
ShaQ

[Problem] Niepożądany bind na "i"

30.12.2010 15:27

Witam,

Grając na moim serwerze, zauważyłem pewną rzecz. Otóż będąc na mapie de_dust, przez przypadek kliknąłem klawisz "i". Wyskoczyły mi wtedy następujące informacje:

Dołączona grafika

Może mi ktoś powiedzieć, jak usunąć ten "bind" na klawiszu "i"? Za pomoc daję "+" ;).

Pozdrawiam,
ShaQ

[CoD Mod] Komendy%CVAR'y

28.12.2010 19:05

Witam,

Szukałem na naszym forum, ale nigdzie nie mogę znaleźć WSZYSTKICH komend i CVAR'ów do CoD Mod'a :(. Czy mógłby ktoś sporządzić dla mnie ich listę, lub podać link do strony na której są spisane? Chodzi mi zarówno o komendy Admina wpisywane w konsolę (np. dodawanie lvl'a graczom), jak i CVAR'y wpisywane do amxx.cfg (np. ilość doświadczenia za zabicie). Za pomoc oferuję "+" :).

PS
Mógłby ktoś mi doradzić, na ile ustawić doświadczenie za zabicie i podłożenie bomby na CoD'zie, żeby zdobycie maksymalnego lvl'a trwało około 3 miesiące? Mój CoD ma 4001 lvl'i, aby zdobyć 4001 lvl potrzeba 334950732 EXP'a. Swoje propozycje składajcie na bazie gracza, którego staty po jednej mapie wynoszą średnio 20:13.

Pozdrawiam,
ShaQ