Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

pisak112 - zdjęcie

pisak112

Rejestracja: 02.11.2010
Aktualnie: Nieaktywny
Poza forum Ostatnio: 29.03.2013 18:50
-----

Moje tematy

Szukam moda opis w temacie bo za dużo pisania.

11.03.2013 01:21

Witam, Poszukuję pewnego moda, którego widziałem na serwerze (Nie polskim niestety) polegał on na tym że. Terro przez 30s miało czarny ekran i stało w miejscu, CT miało model jakiegoś obiektu z mapy
np starego samochodu. śmietnika ze śmieciami wokół czy krzakiem. Z każdą nową rundą było się czymś innym. i po upływie 30s Teroo zaczyna widzieć, i szuka po mapie wśród umieszczonych na niej modeli tego, który jest graczem. Modele były IDENTYCZNE GRACZY jak na mapie, więc wyciągam wnioski z tego, iż mapa była budowana pod moda. Nie mam pojęcia co to był za mod, wiem że znalazłem go przypadkowo, oraz głało na nim baaaaardzo mało osób, a itak była świetna zabawa, widziałem to tylko raz,i nie mogę już znaleść tego serwera, pomożecie? Wie ktoś może gdzie ściągnąć takiego moda, oraz mapki do tego? Albo chociaż samego moda, mapki w VHE porobię już swoje. + dla osób za jakąkolwiek informację.

Lagi na serwerze, przy strzelaniu w przeciwnika

08.03.2013 21:30

Witam. Mam własną sieć serwerów i mam postawiony jeden serwer 16 slotów na gamesol lokalizacja olsztym (Blisko mnie) i mam problem z całym serwerem, Każy gracz który gra na serwerze, w momencie
strzelania do wrogów, bądź w trakcie gdy już go zabił powstaje lag i pingi skaczą do 300 - 500
lag trwa 0,5s czyli, wybiegam zaczynam strzelać w typa i w tym momencie mój ping (Przez cały czas strzelania sie z nim) skacze wysoko, a gdy ktoś kogoś już zabije ping wraca do normy.

Wszystko z serwerem było okej, reinstalowałem go i na czystym serwerze jest TO SAMO. hosting gamesol nie jest najgorszym, więc go wybrałem ale czy oni coś mi zrobili z serwerem? Napisałem do nich i otrzymałem odpowiedź że jakieś ataki są na tą lokalizację, ale wszedłem na inny serwer tej lokalizacji i nie ma problemu żadnego więc?