Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Koras666 - zdjęcie

Koras666

Rejestracja: 17.09.2010
Aktualnie: Nieaktywny
Poza forum Ostatnio: 13.10.2010 09:04
-----

Moje posty

W temacie: Jak zrobic Diablo Moda?

29.09.2010 13:30

Nigdzie kolumn nie brakuje sam tworzylem kolumny i ciagle to samo

W temacie: Jak zrobic Diablo Moda?

29.09.2010 12:08

No to powiem ze mam dokładnie ten sam problem co kolega. Baze mam tabele otworzyło, klasę można wybrać a expa nie zapisuje. Próbowałem już na różnych hostingach i nic. Założyłem konto na proserwers jak i mam u siebie bazę na xamppie. Próbowałem z różnymi nazwami i nic ciągle to samo. Próbowałem różne mody przygotowane przez userow jak i czystego diablomoda i ciągle to samo. Ma ktoś jakiś pomysł??

W temacie: Diablo i problemy z zapisem expa

28.09.2010 10:01

Logi sa właśnie czyste nic w nich nie ma. Poprawnie zainicjowano mapę, w test_log ze ktoś tam sie podłączył i tyle. Gdy najwyżej pogrzebie coś w połączeniu do bazy to wyskakują błędy ze nie może sie połączyć. Kurcze najgorsze ze nic nie grzebałem, wszystko robię według wszelkich instrukcji z neta a tu ciągle nic. Czy np wersja CS i patchera może mieć na to jakiś wpływ bo sam już nie wiem