Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Fari - zdjęcie

Fari

Rejestracja: 27.06.2010
Aktualnie: Nieaktywny
Poza forum Ostatnio: 21.09.2010 22:31
-----

Moje tematy

War3FT + BF2Rank Mod

15.09.2010 14:46

Witam,
więc tak dziś dla ożywienia serwera dodałem BF2Rank Mod. Wszystko pięknie żadnych błędów. Jedynym problemem jest brak "sprinta" u nieumarłego. Wszystko inne raczej działa chyba że będę miał kolejne niespodzianki:P Ktoś ma rozwiązanie? "Moce" z BF2 mnie interesują więc wyłączenie raczej nie wchodzi w grę. Wielki + dla pomagającego :)
Pozdrawiam Fari

Admin chat

02.08.2010 12:36

Potrzebuje info bo zapomniałem gdzie się ustawiało gdy gracz bądź admin pisze na [email protected] to jest całe to na zielono a nie na biało tak jak u mnie ? :P

Brak powodu banowania

02.08.2010 11:58

Witam,
więc nadszedł czas na zmianę amxbans z 5 na 6. Serwer jest S/NS więc wgrane jest GMamxbans. Wszystko ładnie pięknie serwer chodzi, plugin też. Na stronie pokazuje serwer ale tu zonk nie ma powodów przy banowaniu. Generalnie jest to duży problem gdyż nie działa żaden ban jaki chce się dać. Oczywiście powody banów dodane, ustawione statyczne czasy i przypisane do serwera. Brak błędu w logach czy gdzie kol wiek. Z góry dziękuję za pomoc.

Crashe serwera po banowaniu

30.07.2010 11:00

Witam, od kilku dni mój serwer dostawał nie wyjaśnionych crashy. Na stronie hostingu serwer był teoretycznie włączony ale HLSW pokazywało Timeout tak samo nie dało się połączyć normalnie przez CS'a. Dziś jeden z adminów dał bana graczowi i od razu serwer dostał crasha :o Nie ma błędów w logu. Ban normalnie jest wyświetlony na stronie. Ktoś ma jakieś pomysły ?

Wersja AMXBANS: 5.1rc (amxx)

Wersja serwera: dproto

Log:
Spoiler

Plugins.ini:
Spoiler

Modules.ini:
Spoiler

sql.cfg:
Spoiler

Crashe serwera po banowaniu

30.07.2010 10:38

Witam, od kilku dni mój serwer dostawał nie wyjaśnionych crashy. Na stronie hostingu serwer był teoretycznie włączony ale HLSW pokazywało Timeout tak samo nie dało się połączyć normalnie przez CS'a. Dziś jeden z adminów dał bana graczowi i od razu serwer dostał crasha :o Nie ma błędów w logu. Ban normalnie jest wyświetlony na stronie. Ktoś ma jakieś pomysły ? Wersja AMXBANS: 5.1rc (amxx).