Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

kika - zdjęcie

kika

Rejestracja: 09.06.2010
Aktualnie: Nieaktywny
Poza forum Ostatnio: 06.04.2012 12:55
-----

Moje tematy

Witam Wszystkich

17.05.2011 15:09

Witam,

Mam na imię Krystian, pochodzę z okolic Poznania, i mam 15 lat.
Interesuje się głównie naukami "ścisłymi", astronomią, chemią, fizyką, proszę nie myśleć od razu iż jestem kujonem, lub coś w tym stylu. Na Sport też mam czas (piłka nożna, siatkówka)
Aktualnie poznaje techniki +c oraz rożne oprogramowania i silnik IP.Board (Invision Power Board [IPB]), vBulletin też nie pogardzę + MyBB.
W Counter Strike 1.6 (CS 1.6) gram około 4 lat, zacząłem jako "smark dziecięcy" [w tym parę tygodni 2d i 1.5]
I to chyba wszytko co Wam mam do przekazania, w razie pytań co do mej osoby, proszę o napisani Mi Prywatnej Wiadomości (PW). Lub w tym temacie.

Pozdrawiam kika.

Boty na Publicu ?

24.04.2011 21:11

Witam.
Mam problem, a zarówno pytanie.
Kiedyś na jakimś serwerze dojrzałem, że jest możliwość dodania na serwer botów, (np. 5), które pojedynczo wychodzą, gdy na serwer wejdzie 1 osoba. Mówiąc jaśniej:
Mam 17 slotowy Public. Na serwerze chcę mieć 6 botów, a gdy wejdę np. ja, to żeby 1 bot wychodził...a gdy ja wyjdę to żeby znowu wrócił. Najlepiej żeby te boty były na średnim poziomie Medium.
Proszę o szybki kontakt.

Pozdrawiam

Admin nie działa

12.02.2011 22:49

Witam.
Mam takie pytanie. Czy istnieje jakiś plugin, który pozwala na dawania admina na SteamID ? Bo problem mam następujący.
Posiadam serwer na serwerygier... I tylko i wyłącznie na tym serwerze admina mogę dodać tylko i wyłącznie na nick i hasło. Opcja na IP i SteamID nie działa...Wszystko oczywiście poprawnie dodawałem z flagami etc. Próbowałem nawet przez AMXBANS, ale i tak nic. O co tu chodzi ?

Problem Jail

12.01.2011 17:33

Witam.
Mam problem na serwerze Jail.
Mianowicie, nie wiem, czy to problem z serwerem, czy wina jakiegoś pluginu, ale Więzień nie widzi nicku 2-go więźnia...
Co to może być ?

Plugin Jail

12.01.2011 17:30

Witam.
I. Poszukuje plugin, który wygląda tak -->
[img]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:S7TB1RpLRArVIM:http://www.csparty.pl/menu1.png&t=1[/img]
II. a także pluginu, który Na jailu pokazuje po lewej stronie
-Nazwe Serwera
-Dzień
-Za co siedzisz
-Gdzie siedzisz.
Nie interesuje mnie wersja, która wyświetla po prawej stronie u góry na zielono "dzień i za co siedzisz".