Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
Nowy Plugin

Mam prośbę dotyczącą stworzenia kilku pluginów

nowy plugin

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Bazyliszek

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: -3
Nowy

  • Postów:8
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Stalowa Wola
Offline

Napisano 01.12.2012 00:09

Oto pluginy, których potrzebuję:
1.Pod koniec rundy najlepszy gracz wybiera broń, którą będą posługiwać się wszyscy gracze na serwerze podczas następnej rundy. Najlepszy gracz to taki, który zabije jak najwięcej przeciwników.
Nie liczą się fragi z podłożenia bomby lub jej rozbrojenia.
2.Podczas zadawania obrażeń przeciwnikowi przy strzelaniu, dodaje HP temu, który te obrażenia zadaje.
Ilość hp była by taka, jakie zadane było by w danym momencie obrażenie. Ilość zdobywanego hp bez ograniczeń. Ta ilość HP, którą gracz zdobędzie ma być w następnej rundzie bez zmian. Chodzi o to, żeby w następnej rundzie to HP się nie resetowało do 100.
3.Taki gracz byłby w stanie wskrzesić gracza ze swojej drużyny przyciskiem "e", ale za wskrzeszenie
odebrało by mu to 100 hp.
4.Mógłby leczyć rannych, ale kosztem swoich punktów życia. Czyli, że jak uleczy 20 hp, to automatycznie traci 20 hp. Powiedzmy leczenie przyciskiem "f".
5.Gracz porusza się płynnie w lewo i w prawo bez zwalniania. Co daje mu duże możliwości przy
unikaniu pocisków.
6.Skok również nie powinien spowalniać.
7. Nagrywanie dema hltv botom.


Podejrzewam, że to, co napisałem będzie ciężkim kawałkiem chleba dla niejednego na tym forum:]
Ciekaw jestem czy ktoś sobie z tym poradzi. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś przynajmniej opracował 4 pierwsze pluginy.

Przypomniałem sobie. Chciałbym, żeby było coś takiego jak w zombie modzie, że dostaje się ammo packi i za te ammo packi można kupić sobie HP - różną ilość - 20hp, 50hp, 100 hp, 200 hp, 500 hp, 1000 hp. I że po wyjściu z gry statystyki z posiadanych ilości fragów i ammo packów, i ilości hp były by zapisywane na dysku. I po wejściu na serwer można było by zacząć od tego samego miejsca w którym się skończyło.

Użytkownik CheQ edytował ten post 01.12.2012 16:00






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nowy plugin

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych