I mi się coś nie udało czy mógłby mi ktoś to zrobić bo już 3 razy próbowałem i się już wkurzam !!! pomocy
Chciałem podnienić model kałacha , m4 , paki , granatów , awp . A tam w tym poradniku pisze że trzeba mieć "fakemeta" co to jest fakemet ?? Jak coś mam amx 1.81 A w logach nie sprawdzałem . Już robiłem reinstal serwa bo cos się serwer nie chciał włączyc ... I teraz juz niechce ryzykować .
Mógłby mi ktoś to zrobic ??


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









