Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

[ROZWIĄZANE] Uszkodzone plugins.ini ??


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mrozny

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:77
  • Imię:Michal
  • Lokalizacja:Daleko
Offline

Napisano 10.11.2012 09:46

Witam.
Mam taki problem. Dzsiaj rano chciałem sobie edytować plugins.ini, wszedłem do niego wyłączyłem ;restmenu, potem jak zawsze zamknalem okno, dalem nadpisz, nadpisz... Teraz otwieram je sobie no i co widze? Puste plugins.ini, no to od razu wkleiłem całą zawartość, dalem zamknij, nadpisz no i wyskakuje mi: błąd wysyłania pliku, Nie moge ponowic wysylania pliku, czy chcesz zachowac zmieniony plik, daje tak, nastepnie sie zamyka. Klikam znowy prawym, otwórz wyskakuje : Docelowy już instnieje:..... czy chcesz go zastąpić:( Nie wiem co robić
  • +
  • -
  • 0
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#2 NaaPigulach

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 5
Nowy

  • Postów:65
  • Imię:Marcin
  • Lokalizacja:Somonino
Offline

Napisano 10.11.2012 09:49

Nie skumałem za bardzo.
Spróbuj ten plugin.ini przenieść na pulpit i tam wkleić wszystko co chcesz i znowu na serwer.
Nie bądź żyła daj +
Masz jakiś problem? Może będe w stanie pomóc pisz 40814038

#3 GwynBleidD

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 869
Godlike

  • Postów:3 066
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Przemyśl
Offline

Napisano 10.11.2012 12:15

Na jakim hostingu posiadasz serwer? Być może plugins.ini zniknął na moment z FTP gdy się mapa zmieniała, więc AMX utworzył nowy, pusty... Jednak w większości hostingów prawa dostępu dla FTP są inne niż dla serwera, więc nie możesz edytować pliku, który utworzył sobie serwer. Ale jest i na to rada: spróbuj zrestartować serwer z poziomu panelu lub poszukaj opcji w stylu naprawianie praw dostępu/chmodów. O ile to jest ten problem właśnie... Najpierw więc go zdiagnozujmy.

Podaj jakiego programu do FTP używasz. Jeśli FileZilli to zrób screena tak, żeby były widoczne wszystkie kolumny Prawa dostępu oraz Właściciel/Grupa przy pliku plugins.ini i kilku sąsiednich (kliknij prawym na górze na tytułach kolumn i kolejność ustaw tak, żeby było to widoczne wraz z nazwą pliku).

Jeśli Total Commandera to wykonaj podobną akcję... Nie pamiętam jak się tam nazywają te kolumny i czy są domyślnie widoczne...
  • +
  • -
  • 1

NIE pomagam na PW. Nie trudź się, na zlecenia nie odpiszę... Od pomagania jest forum.
NIE zaglądam w tematy wysłane na PW. Jeśli są na forum to prędzej czy później je przeczytam. Jeśli mam co w nich odpisać, to odpiszę.
 
1988650.png?theme=dark


#4 Mrozny

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:77
  • Imię:Michal
  • Lokalizacja:Daleko
Offline

Napisano 10.11.2012 16:43

NaaPigluach, już to robiłem :)

GwynBleidD, dzięki za pomoc, ale właśnie teraz wszedłem na serwer no i wszystko już działa. Ponadto kolega posiadający też serwer z tego samego hostingu miał ten błąd :) Gdyby coś się powtórzyło od razu odpisze.
  • +
  • -
  • 0
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#5 Kawon

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 887
Czempion

  • Postów:5 165
  • Steam:steam
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacja:Dzierzgoń
Offline

Napisano 10.11.2012 16:47

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Pomoc udzielona

Jeśli się z tym nie zgadzasz, Dołączona grafika raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
  • +
  • -
  • 0

DarkGL to mój autorytet.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych