Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Paypal a steam


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Arex

    ERROR

  • Zbanowany

Reputacja: 5
Nowy

  • Postów:310
  • Imię:Arex
  • Lokalizacja:Bobowa
Offline

Napisano 30.10.2012 20:49

Witam wpłacając 20 zl paypal na steam gdzie waluta jest $
Po doładowaniu będę miał 20$ czy ~4$?
Pozdrawiam Arex

#2 sebul

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 035
Godlike

  • Postów:5 411
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Ostrołęka
Offline

Napisano 30.10.2012 21:19

*
Popularny

Idż do kantoru i tam spróbuj wymienić 20zł na 20$, po takiej wizycie będziesz miał już odpowiedź na swoje pytanie.
  • +
  • -
  • 5

Posiadam TBM (inaczej PTB), które działa dużo lepiej niż zwykłe PTB, nawet na modach z lvlami. Zainteresowany? Proszę bardzo


#3 BaQStiC

    Supra Team

  • Power User

Reputacja: 108
Zaawansowany

  • Postów:628
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Daniel
  • Lokalizacja:Ck / Wroc
Offline

Napisano 30.10.2012 21:23

A jak juz tak zrobisz to kupie od Cb te 20$ za 22 zl :)
  • +
  • -
  • 0

#4 Gość_21977_*

  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 30.10.2012 22:40

Zacznijmy od tego, że na Steamie nie płaci się złotymi.

#5 JaBydlak

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 70
Pomocny

  • Postów:332
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Kraków
Offline

Napisano 31.10.2012 08:06

Idż do kantoru i tam spróbuj wymienić 20zł na 20$, po takiej wizycie będziesz miał już odpowiedź na swoje pytanie.

Ale to chyba trzeba być pełnoletnim, ale to chyba zależy od kantora,
Odpowiadając na pytanie,

Po doładowaniu będę miał 20$ czy ~4$?

Tak, jak wpłacisz 20 zł to będziesz miał 20 Euro :D
  • +
  • -
  • 0

#6 Gość_21977_*

  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 31.10.2012 09:30

Aby korzystać z kantoru, musisz posiadać co najmniej ograniczoną zdolność do czynności prawnej, a nie być pełnoletnim.

BTW. Pieniądze wpłacasz do PayPal, choćby w złotych i następnie, uzbierawszy kwotę, która w przeliczeniu na euro (po odliczeniu prowizji) da Ci minimum cenę gry (w Euro, Tier 2 dla Polski), możesz następnie dokonać zakupu gry poprzez PayPal na Steamie. W PayPal, po zalogowaniu, masz opcję konwertera walut, w którym możesz sprawdzić, czy musisz dopłacić pieniądze, czy też nie.

Kilka dni temu kupowałem L4D2 w Steam, wziąłem 20 zł, śmignąłem na rowerze do Reala, wpłaciłem kasę, zrobiłem zakupy, wróciłem do domu, przelałem na PayPal i dokonałem opłaty gry, wszystko w niecałą godzinę, łącznie ze zrobieniem zakupów.
Spoiler
Konwerter walut znajdziesz po zalogowaniu, w prawym górnym rogu panelu informacji, obok podstawowego salda rachunku:
Spoiler
Po wybraniu waluty, z której będziesz przeliczał (1) i wpisaniu kwoty przeliczenia (2) oraz wybraniu waluty docelowej (3) i kliknięciu Oblicz (4), ujrzysz odpowiedź (5) na Twoje pytanie (nie, nie ma tam, o dziwo, 20$).

Jednakże, powtarzam, że w Twoim przypadku, będziesz miał do czynienia z kwotą za grę w Euro (Tier 2), a nie z dolarami.

Użytkownik benio101 edytował ten post 31.10.2012 09:57


#7 sebul

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 035
Godlike

  • Postów:5 411
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Ostrołęka
Offline

Napisano 31.10.2012 11:52

Co do tej pełnoletności, to nawet jeśli (choć tak nie jest, tak jak napisał benio), to na pewno każdy może się dowiedzieć (nawet 10-letnie dziecko), ile dostanie jakiejś tam waluty za ileś tam złotych. Przecież pójście do kantoru nie oznacza od razu wymiany pieniędzy, przy drzwiach nie ma nikogo kto by pilnował, aby jakieś dziecko nie weszło do środka, a Pan/i w okienku raczej wredny/a nie będzie i udzieli informacji na temat kursu lub ewentualnie można samemu to sprawdzić, bo chyba w każdym kantorze jest gdzieś na kartce napisany aktualny kurs wymiany.

Co do wpłacania kasy na konto paypal, to można to też robić spokojnie przez internet, oczywiście trzeba mieć swoje konto internetowe lub poprosić kogoś z rodziców, aby przelał kasę (tylko chyba najpierw trzeba dodać takie konto do paypala jako własne). I ogólnie benio dobrze zauważył, że na steamie płaci się w €, a nie $.
  • +
  • -
  • 0

Posiadam TBM (inaczej PTB), które działa dużo lepiej niż zwykłe PTB, nawet na modach z lvlami. Zainteresowany? Proszę bardzo





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych