Wpisuję 7 powodów do amxx.cfg
przykład " amx_minibans_reason "Czitujesz" "
Wszystko jest ok. Ale nie wiem co wpisać żeby wyskoczyło mi w powodach banów " Własny powód"
Próbowałem już wiele możliwości i żadna z nich nie działa
Pomocy !
Proszę o odpowiedz , Pozdrawiam.!


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









