Mam problem z pluginem powitanie poniewaz nie chce wyswietlac sie przy wejsciu w hudzie a powinnien, powitanie jest na flage "a"
proszę o pomoc z gory dziekuje
Sma
#include <amxmodx>
#include <amxmisc>
public plugin_init() register_plugin("Welcome msg", "0.1", "S3N71N3L")
public client_connect(id) {
new nick[32]; get_user_name(id, nick, 31)
if(has_flag(id, "a")) {
set_hudmessage(0, 255, 0, -1.0, -1.0, 0, 6.0, 8.0)
show_hudmessage(0, "Wbija prezes: %s", nick)
}
return PLUGIN_HANDLED
}
/* AMXX-Studio Notes - DO NOT MODIFY BELOW HERE
*{\\ rtf1\\ ansi\\ deff0{\\ fonttbl{\\ f0\\ fnil Tahoma;}}\n\\ viewkind4\\ uc1\\ pard\\ lang1045\\ f0\\ fs16 \n\\ par }
*/


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty








