PS. Słyszałem ze gdy admin da komuś kopa to ta osoba wylatuje z serva
Z góry dzięki za pomoc
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Napisano 28.04.2008 12:10
Napisano 28.04.2008 12:13
Napisano 28.04.2008 14:01
Napisano 28.04.2008 14:28
Napisano 28.04.2008 15:44
Napisano 28.04.2008 19:40
Napisano 28.04.2008 21:32
Napisano 28.04.2008 21:36
Napisano 28.04.2008 21:41
Napisano 29.04.2008 00:38
Napisano 29.04.2008 06:29
Napisano 29.04.2008 07:27
Napisano 29.04.2008 11:24
Napisano 29.04.2008 22:16
Napisano 29.04.2008 22:28
n00bski pomysl
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych