Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
CoD Nowy

Wybór klas premium

cod nowy

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Loca1981

    Życzliwy

  • Girl

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:21
  • Lokalizacja:Łódź
Offline

Napisano 29.08.2012 21:27

Witam, posiadam qtm_codmod oraz mam następujacy problem. Przy dodaniu klasy premium, dajmy na to na flagę A - rambo, oraz wejściu na serwer i wybraniu jej, mam tak jakby dostęp do innych premium. Przykładowo posiadam klase rambo - premium, zmieniam ją np na kapitana - również premium do której nie mam dostępu i w tym momencie po wybraniu kapitana pojawia się informacja, iż klasa normalnie zostanie zmieniona w następnej rundzie i tutaj mamy przykładowo już nową rundę i dopiero wyświetla sie komunikat, że nie mamy dostępu do tej klasy i nie mamy wgle klasy, lub jest też tak że wywala z serwera. Powinna pojawiać się informacja od razu o tym, iż dana klasa jest dla nas niedostępna. Wszystko wskazuje na to, że mam jakiś błąd w kodzie silnika, sma klas raczej jest wszystko okej. Dodam jeszcze, że dzieje się tak dopiero po wyborze właściwej klasy premium (Czyli dopiero po wejściu na serwer i wybraniu naszej odpowiedniej klasy. Normalnie na początku, bez żadnej klasy jest wszystko dobrze, jest info o tym, że nie ma dostępu dla niedostępnych dla nas klas.)
Podsumowjąc chce po prostu, żeby od razu pojawiał się komunikat o tym, że dana klasa jest dla nas niedostępna. Mam nadzieje, że nieco zrozumieliście. Troche filozofii wyzszej na wieczor :)) Załączam .sma silnika swojego, ponieważ był nieco modyfikowany. Jeżeli zrozumieliście o co mi chodzi to proszę o poprawkę w kodzie, lub jeśli nie rozumiecie to napiszcie niżej postaram się jaśniej wyjaśnić :)

Załączone pliki


  • +
  • -
  • 0

#2 Crash!.

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:81
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:okolice Działdowa
Offline

Napisano 29.08.2012 22:13

Loca, hmm to jest normalne że jeśli masz włączoną jedną klasę to przy wyborze drugiej będzie pisało że zostanie zmieniona w następnej rundzie. Nie ma nic w tym dziwnego. Dopiero w nowej rundzie serwer czyta że nie masz do niej dostępu. Wszystko masz ok. Myślę że pomogłem :)
  • +
  • -
  • 1

#3 Loca1981

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Girl

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:21
  • Lokalizacja:Łódź
Offline

Napisano 29.08.2012 22:34

No, ale w pewnej kwestii jakoś to jest jednak jakiś bug, ponieważ nie powinno być tak, że wywala gracza z serwera. Mój silnik jest też po modyfikacjach, także nie wiem, może coś namieszałam. Hmm no w porządku, jeśli to rzecz normalna to dziękuje.
  • +
  • -
  • 0

#4 Crash!.

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:81
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:okolice Działdowa
Offline

Napisano 29.08.2012 22:51

Może i masz rację no ale cóż nie naszę są modyfikacje więc. :)
  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: cod nowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych