Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
Plugin

NPC Boss

plugin

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 shakerek

    Profesjonalista

  • Zbanowany

Reputacja: 4
Nowy

  • Postów:167
  • Lokalizacja:warszawa
Offline

Napisano 26.08.2012 22:47

Witam potrzebuję osoby która pomoże mi z edytować NPC Bossa.
Zacznijmy od tego co to jest NPC Boss, jest to potwór który respi się na mapie i ma za zadanie wszystkich zabić wrogów, NPC steruje komputer ( BOT ) eliminując po jedyńczych graczy.
Jak to wygląda w praktyce?

Dokładnie tak -

Ale spokojnie posiadam 2 pluginy takiego bossa (SMA ), ale potrzebne mi to jest tak jak by wyciągnąć z jednego SMA i dodać do drugiego, a w scryptingu nie jestem ani trochę dobry tym bardziej że zauważyłem że język w jakim pisane są pluginy są zdecydowanie inne, tzn że jeden plugin jest bardziej ogarniętych pod względem kodu który tam jest użyty niż drugi.

Tutaj temat apelują do osób które są zaawansowane w scriptingu ponieważ zadanie nie należy do prostych, osoby które miały styczność już z NPC to na pewno będą miały zadanie ułatwione.

Cena jaka oferuję wynosi 50 zł zwyczajnym przelewem, sądzę że jest to uczciwa kwota za pomoc której oczekuję.

Kontakt:
GG - 42472839
E-mail - [email protected]


Pozdrawiam Shakerek





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: plugin

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych