Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Probem z Ninja i Łowcą i jeszcze ze zmianą klasy :/
#1
Napisano 01.04.2009 00:24
mam serwer diablo mod 5.8a z amx-em 1.8.1
i Ninja nie może rzucać nożami a łowca ma coś z animacją (nie widać jak strzały wylatują)
w dodatku można zmieniać klasy w dowolnym momencie!!!!!!
I to jest taki żal że jak jakiś koleś umrze to drugi np ninja podchodzi zamienia się w nekromante wskrzesza go i znow się zamienia w ninje do tego przy zmianie hp zostaję........
PROSZĘ ! POMÓŻCIE MI !
#2
Napisano 01.04.2009 07:42
jeżeli chce się mieć bez bug'ów to używa się najnowszej wersji.
#3
Napisano 01.04.2009 10:30
#4
Napisano 01.04.2009 11:16
#5
Napisano 01.04.2009 12:02
tu mam logos z diablo moda
L 03/31/2009 - 20:00:14: Log file started (file "cstrikeaddonsamxmodxlogsdiablo.log") (game "cstrike") (amx "1.8.1.3722")
L 03/31/2009 - 20:00:14: 03/31/2009 - 20:00:14 ### MAPA: de_aztec ###
L 04/01/2009 - 00:25:20: Error on Table query: Can't connect to MySQL server on 'localhost' (10061)
L 04/01/2009 - 00:25:20: Could not connect to SQL database.
L 04/01/2009 - 00:25:22: Error on Table query: Can't connect to MySQL server on 'localhost' (10061)
L 04/01/2009 - 00:25:22: Could not connect to SQL database.
L 04/01/2009 - 00:25:23: Error on Table query: Can't connect to MySQL server on 'localhost' (10061)
L 04/01/2009 - 00:25:23: Could not connect to SQL database.
L 04/01/2009 - 00:25:24: Error on Table query: Can't connect to MySQL server on 'localhost' (10061)
L 04/01/2009 - 00:25:24: Could not connect to SQL database.
L 04/01/2009 - 00:25:26: Error on Table query: Can't connect to MySQL server on 'localhost' (10061)
L 04/01/2009 - 00:25:26: Could not connect to SQL database.
L 04/01/2009 - 00:25:27: Error on Table query: Can't connect to MySQL server on 'localhost' (10061)
L 04/01/2009 - 00:25:27: Could not connect to SQL database.
L 04/01/2009 - 00:42:17: 04/01/2009 - 00:42:17 ### MAPA: de_aztec ###
L 04/01/2009 - 00:45:25: 04/01/2009 - 00:45:25 ### MAPA: de_aztec ###
L 04/01/2009 - 11:12:04: 04/01/2009 - 11:12:04 ### MAPA: de_aztec ###
L 04/01/2009 - 11:32:16: 04/01/2009 - 11:32:16 ### MAPA: de_aztec ###
L 04/01/2009 - 11:33:38: 04/01/2009 - 11:33:38 ### MAPA: de_dust ###
L 04/01/2009 - 11:53:49: 04/01/2009 - 11:53:49 ### MAPA: de_dust ###
L 04/01/2009 - 12:13:59: 04/01/2009 - 12:13:59 ### MAPA: de_dust ###
L 04/01/2009 - 12:24:13: 04/01/2009 - 12:24:13 ### MAPA: de_aztec ###
L 04/01/2009 - 12:44:26: 04/01/2009 - 12:44:26 ### MAPA: de_aztec ###
#6
Napisano 01.04.2009 12:32
diablomod.amxx debug
tak
czyli nazwa plugina spacja i debug i zobaczy czy ci pomoze
#7
Napisano 01.04.2009 13:03
Pojawił się natępny błąd co chwile gdy staje ninja w miejscu ładuję się pasek a gdy dojdzie do końca piszę mi że tymczasowo jestem szybszy a np mag ciągle wali z firebalów
#8
Napisano 01.04.2009 18:47
[ Dodano: 01-04-2009, 19:49 ]
To nie błąd
-mnich - mur (5s)
-mag - fireball (5s, 3s jak ma stafa)
-zabojca - niewidzialnosc z nozem (10s)
-paladyn - golden bullet, +2 nabój w magazynku co daje instant hs (10s)
-lowca - gratis HE (5s)
-necro - pochłanianie zwłok wroga dla 20 hp
-ninja - +50 do speeda (10s)
- barba - odbija +2 naboi od niego (5s)
Każda klasa ma własną moc w diablo mod 5.9 ;>
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









