Skocz do zawarto艣ci

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w wi臋kszo艣ci spo艂eczno艣ci internetowych musisz si臋 zarejestrowa膰 aby m贸c odpowiada膰 lub zak艂ada膰 nowe tematy, ale nie b贸j si臋 to jest prosty proces w kt贸rym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz si臋 do temat贸w i for, aby otrzymywa膰 automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza spo艂eczno艣ciowego
  • Stw贸rz sw贸j w艂asny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe do艣wiadczenia

Do艂膮czona grafika Do艂膮czona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdj臋cie

Nowy exploit ([Perl] CS Server Crasher Flooder/D)


  • Nie mo偶esz napisa膰 tematu
  • Zaloguj si臋, aby doda膰 odpowied藕
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sniper Elite

    Master

  • Power User

Reputacja: 176
Profesjonalista

  • Post贸w:981
  • GG:
  • Imi臋:Konrad
  • Lokalizacja:Skryptolandia
Offline

Napisano 19.08.2012 08:51

Witam. Szuka艂em, a偶 znalaz艂em. Wyszed艂 nowy exploit, kt贸rym mo偶na crashowa膰 serwery (steama sie nie da).
Wi臋cej info w tym temacie:
http://cs-elaxy.pl/s...oderddoser.html

I tak mo偶e je偶eli kto艣 znajdzie na to spos贸b m贸g艂by si臋 podzieli膰, wywala mi serwer 3-5 razy dziennie.
  • +
  • -
  • 0

Kontakt:

Steam: CSnajper

GG: 4394855

 

Na steam i GG pomagam wy艂膮cznie odp艂atnie.


#2 mathiasmm

    Pocz膮tkuj膮cy

  • U偶ytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Post贸w:10
  • Imi臋:Mateusz
  • Lokalizacja:K.
Offline

Napisano 19.08.2012 10:19

Przed DDoS'em si臋 nie zabezpieczysz, chocia偶 to nawet nie jest DDoS tylko DoS. Lepsza maszyna (VPS/Dedicated) i 艂膮cze powy偶ej 100 MB/s (ataki przez dedyki z 艂膮czem 1 GB/s powinny jako艣 przej艣膰) i serwer powinien wytrzyma膰 wi臋cej. ;>
  • +
  • -
  • 0

Ch臋tnie pomagam w sprawach IP.Board jak i wszystkich oficjalnych, legalnych aplikacji od IPS.


#3 the game

    Pomocny

  • Zbanowany

Reputacja: 4
Nowy

  • Post贸w:56
  • Lokalizacja:polska
Offline

Napisano 19.08.2012 11:29

Witam. Szuka艂em, a偶 znalaz艂em. Wyszed艂 nowy exploit, kt贸rym mo偶na crashowa膰 serwery (steama sie nie da).
Wi臋cej info w tym temacie:
[Perl] CS Server Crasher (Flooder/DDoser) 钮 WWW.CS-ELAXY.PL - Centerum Gier Multiplayer

I tak mo偶e je偶eli kto艣 znajdzie na to spos贸b m贸g艂by si臋 podzieli膰, wywala mi serwer 3-5 razy dziennie.


nowy?? ahahhahaa, ch艂opie mo偶e by艣 tak to zobaczy艂?

# Edited from milw0rm.com [2009-03-16]




U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 0

0 u偶ytkownik贸w, 0 go艣ci, 0 anonimowych