Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w wi臋kszo艣ci spo艂eczno艣ci internetowych musisz si臋 zarejestrowa膰 aby m贸c odpowiada膰 lub zak艂ada膰 nowe tematy, ale nie b贸j si臋 to jest prosty proces w kt贸rym wymagamy minimalnych informacji.
|
Nowy exploit ([Perl] CS Server Crasher Flooder/D)
#1
Napisano 19.08.2012 08:51
Wi臋cej info w tym temacie:
http://cs-elaxy.pl/s...oderddoser.html
I tak mo偶e je偶eli kto艣 znajdzie na to spos贸b m贸g艂by si臋 podzieli膰, wywala mi serwer 3-5 razy dziennie.
#2
Napisano 19.08.2012 10:19
Ch臋tnie pomagam w sprawach IP.Board jak i wszystkich oficjalnych, legalnych aplikacji od IPS.
#3
Napisano 19.08.2012 11:29
Witam. Szuka艂em, a偶 znalaz艂em. Wyszed艂 nowy exploit, kt贸rym mo偶na crashowa膰 serwery (steama sie nie da).
Wi臋cej info w tym temacie:
[Perl] CS Server Crasher (Flooder/DDoser) 钮 WWW.CS-ELAXY.PL - Centerum Gier Multiplayer
I tak mo偶e je偶eli kto艣 znajdzie na to spos贸b m贸g艂by si臋 podzieli膰, wywala mi serwer 3-5 razy dziennie.
nowy?? ahahhahaa, ch艂opie mo偶e by艣 tak to zobaczy艂?
# Edited from milw0rm.com [2009-03-16]
U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 0
0 u偶ytkownik贸w, 0 go艣ci, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod












