Szukam takiego pluginu który gada witamy na naszym serwerze albo coś w tym stylu gdy ktoś wejdzie na serwer. Widziałem takie coś na Cs-Ogarowo Cod Mod
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Guest Message by DevFuse
Powitanie
Temat rozp. RPK, 14.08.2012 15:48
3 odpowiedzi w tym temacie
#1
Napisano 14.08.2012 15:48
#2
Napisano 14.08.2012 16:09
Edytuj motd.txt
![]()
![]()
![]()

#3
Napisano 14.08.2012 16:11
najlepiej samemu napisac bo nie wiem czy jest gdzies taki gotowy plugin.. chyba ze ktos znajdzie bo ja widzialem jedynie jak sie wpisze "siema" itp
#4
Napisano 14.08.2012 16:22
#include <amxmodx>
public plugin_init()
{
register_plugin("PUT SOUND", "1.0", "HubertTM");
}
public client_putinserver(id){
client_cmd(id, "spk siema.wav");
}
public plugin_precache(){
precache_sound("siema.wav");
}
// dzwiek ze slowami Siema itp... wrzuc do cstrike/sound i wgraj ten plug
Piszę pluginy pod: AMX MOD X oraz SOURCE MOD!
Na zlecenie i bez zlecenia zresztą też!
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod













