szukam jakiegos plugina z ranga podajcie pare przykładów może byc bf2
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Guest Message by DevFuse
szukam pluginu
Temat rozp. rAizeN, 30.03.2009 15:10
3 odpowiedzi w tym temacie
#1
Napisano 30.03.2009 15:10
#2
Napisano 30.03.2009 15:19
/* Plugin generated by AMXX-Studio
By Sn!ff3r, requested by Myszax
*/
#include <amxmodx>
#include <amxmisc>
#include <csx>
#define PLUGIN "Rangi"
#define VERSION "1.0"
#define AUTHOR "Sn!ff3r"
#define TASK 666
public plugin_init() {
register_plugin(PLUGIN, VERSION, AUTHOR)
}
public client_connect(id)
{
if(is_user_bot(id))
return
new param[1]
param[0] = id
set_task(1.0,"rank",TASK+id,param,1,"b")
}
public client_disconnect(id)
if(task_exists(TASK+id))
remove_task(TASK+id)
public rank(param[])
{
new id = param[0]
static stats[8], body[8]
get_user_stats(id, stats, body)
new ranga[30]
if ( stats[0] >= 0 && stats[0] <= 29)
format(ranga,29,"Starszy szeregowy")
else if ( stats[0] >= 30 && stats[0] <= 59)
format(ranga,29,"Kapral")
else if ( stats[0] >= 60 && stats[0] <= 119)
format(ranga,29,"Starszy kapral")
else if ( stats[0] >= 120 && stats[0] <= 209)
format(ranga,29,"Plutonowy")
else if ( stats[0] >= 210 && stats[0] <= 324)
format(ranga,29,"Sierzant")
else if ( stats[0] >= 325 && stats[0] <= 499)
format(ranga,29,"Starszy sierzant")
else if ( stats[0] >= 500 && stats[0] <= 729)
format(ranga,29,"Mlodszy chorazy")
else if ( stats[0] >= 730 && stats[0] <= 999)
format(ranga,29,"Chorazy")
else if ( stats[0] >= 100 && stats[0] <= 1399)
format(ranga,29,"Starszy chorazy")
else if ( stats[0] >= 1400 && stats[0] <= 1849)
format(ranga,29,"Starszy chorazy sztabowy")
else if ( stats[0] >= 1850 && stats[0] <= 2299)
format(ranga,29,"Podporucznik")
else if ( stats[0] >= 2300 && stats[0] <= 2899)
format(ranga,29,"Porucznik")
else if ( stats[0] >= 2900 && stats[0] <= 3549)
format(ranga,29,"Kapitan")
else if ( stats[0] >= 4200 && stats[0] <= 4999)
format(ranga,29,"Major")
else if ( stats[0] >= 5000 && stats[0] <= 5899)
format(ranga,29,"Podpulkownik")
else if ( stats[0] >= 5900 && stats[0] <= 6899)
format(ranga,29,"Pulkownik")
else if ( stats[0] >= 6900 && stats[0] <= 7999)
format(ranga,29,"General brygady")
else if ( stats[0] >= 8000 && stats[0] <= 9299)
format(ranga,29,"General Dywizji")
else if ( stats[0] >= 9300 && stats[0] <= 1999)
format(ranga,29,"General Broni")
else if ( stats[0] >= 1000 )
format(ranga,29,"General")
set_hudmessage(255, 0, 0, 0.05, 0.85, 0, 6.0, 1.0)
show_hudmessage(id, "Ranga: %s^nZabojstw: %d",ranga,stats[0])
}Możesz tutaj zmienić nazwy rang
+ BF2 PL
http://amxx.pl/viewtopic.php?t=9155
#3
Napisano 30.03.2009 15:48
Jakies inne ??
[ Dodano: 30-03-2009, 16:48 ]
Dajcie jeszcze troche propozycji
[ Dodano: 30-03-2009, 18:08 ]
Ej te bf2 mi nie działa tam są 3 pliki do pobrania powiedzcie mi który pobrać i gdzie co wkleić !! plisss
[ Dodano: 30-03-2009, 16:48 ]
Dajcie jeszcze troche propozycji
[ Dodano: 30-03-2009, 18:08 ]
Ej te bf2 mi nie działa tam są 3 pliki do pobrania powiedzcie mi który pobrać i gdzie co wkleić !! plisss
#4
Gość__*
Napisano 30.03.2009 19:02
Nie ma więcej, od rozwiązywania problemów masz inne działy.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









