←  OFF Topic

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

historyjka

Locked

shoote's Photo shoote 17.07.2012

Witam, potrzebuję jakieś historyjki do reklamy mojego serwera, może bardziej zachęci graczy, nie wiem, ale zawsze można spróbować. Historyjka powinna być nie za długa nie za krótka :D

Np. "serwer stworzony jest z myśłą" bla, bla, bla. Nie wiem, nie mam głowy do tego, jeżeli ktoś się nudzi może mi pomóc :D

Dam nawet 5 plusów, poszukam tematy wasze i dodam ;dd

dziękówa
Quote

  • +
  • -
sebul's Photo sebul 17.07.2012

Automatyczna wiadomość



Ten temat został przeniesiony z forum


Counter-Strike Ogólne


do


InneOFF Topic

Quote

shoote's Photo shoote 18.07.2012

Ma ktoś pomysly?
Quote

  • +
  • -
Eryk172's Photo Eryk172 18.07.2012

Serwer "StrzelamJakLamer-cs.figofago.com.pl" został stworzony w 1962 roku z inicjatywy HeadAdmina - Adolfa z myślą o graczach!
Zapraszam was do przeczytania krotkiej histori powstania naszego serwera ;)
Adolf grając z kolegami na serwer CodMod zauważył, że na nim jest bardzo dużo chiterów! Postanowił zostać tam adminem , lecz... roznie w życiu bywa ;)
Po kilku dniach namysłów, ciągłego przeglądania amxx.pl wpadł na pomysł, aby zrobić serwer CodMod! Co prawda zajęło mu to bardzo dużo czasu, ale zrobił on to wszystko dla Ciebie! SPECJALNIE DLA CIEBIE GRRACZU, ABYŚ MÓGŁ GRAĆ NA NASZYM SERWERZE ;)

Coś dodaj od sibie :D
Jakoś mózg o 0:33 nie pracuje ;)
Quote

  • +
  • -
Na 5tyk's Photo Na 5tyk 19.07.2012

Chcesz dobry tekst? Zatrudnij CopyWritera (czy jak to się zwie :) )
Quote

  • +
  • -
Droso's Photo Droso 19.07.2012

Kiedy wygraliśmy Bitwę pod Grunwaldem, wojsko polskie nie miało gdzie walczyć, więc Władysław II Jagiełło wpadł na pomysł, aby założyć serwer. Wszyscy się martwili czy wszystko się uda, ponieważ pomysł na serwer już kiedyś się nie powiódł, dokładnie było to w 966r. w Chrzest Polski, ale wtedy nie mieli internetu, nie wiedzieli jak grać choćby przez lan. Wszyscy w napięciu czekali na uruchomienie HLDS'a. Wszystko się powiodło, żołnierze grali tylko na Gladiator Mod, ponieważ mieli ćwiczyć walkę w ręcz, na wypadek nowej wojny. Serwer stał dosyć długo, dopóty dopóki Niemcy nie rozdupcyli nam serwera. Dzisiejszy serwer to reaktywacja dawnych wspomnień.
Quote

  • +
  • -
dasiek's Photo dasiek 19.07.2012

Na początku Bóg stworzył Świat, słońce, dzień i noc, zwierzątka, potem ludzi w tym QTM'a a potem my jego autorstwa CodModa dla innych.
Edited by CheQ, 19.07.2012 09:02.
Quote

  • +
  • -
raczunio's Photo raczunio 02.08.2012

A po stwożeniu tego wszystkiego odpoczoł i tak powstało mario.
Quote

Gość_21977_* 27.09.2012

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Autor tematu zbanowany

Jeśli się z tym nie zgadzasz, Posted Image raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Quote
Locked