Ustawianie interpu na 0.01 nie na jakieś 0.29999 czy jakieś tam inne tylko poprostu 0.01 i żeby po prawej stronie ekranu pojawiał się co jakiś czas napis "interp został ustawiony na 0.01"
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Guest Message by DevFuse
plugin interpu 0.01
Temat rozp. rAizeN, 21.03.2009 22:16
4 odpowiedzi w tym temacie
#1
Napisano 21.03.2009 22:16
#2
Napisano 21.03.2009 22:19
Uzyj poprostu tego pluga
http://amxx.pl/viewt...ighlight=interp
A jak chcesz miec komunikat to zanistaluj ad_menager i tam dopisz
http://amxx.pl/viewt...ighlight=interp
A jak chcesz miec komunikat to zanistaluj ad_menager i tam dopisz
#3
Napisano 21.03.2009 22:22
Ten plugin hest ***CENZURA***
Ludzie chodzi mi o taki plugin co po lewej stronie pisze chba na niebiesko interp został ustawiony na 0.01 !!!
Ludzie chodzi mi o taki plugin co po lewej stronie pisze chba na niebiesko interp został ustawiony na 0.01 !!!
#4
Napisano 21.03.2009 23:37
Uzyj poprostu tego pluga
http://amxx.pl/viewt...ighlight=interp
A jak chcesz miec komunikat to zanistaluj ad_menager i tam dopisz
plug tylko na serwery steam !
#5
Gość__*
Napisano 22.03.2009 00:45
Masz:
#include <amxmodx>
public plugin_init() {
register_plugin("interp i hud", "1.0", "wizu")
register_event("HLTV", "Nowa_Runda", "a", "1=0", "2=0")
register_cvar ("amx_jakiinterp", "0.01")
}
public zmien()
{
new Float:interp
interp = get_cvar_float("amx_jakiinterp")
client_cmd(0, "ex_interp %f", interp)
}
public Nowa_Runda()
{
new Float:interp
interp = get_cvar_float("amx_jakiinterp")
set_hudmessage(255, 0, 0, -1.0, -1.0, 0, 6.0, 7.0)
show_hudmessage(0, "Uwaga! Masz zmieniony ex_interp na %f", interp)
client_cmd(0, "ex_interp %f", interp)
set_task(10.0, "zmien")
}
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









