-amadeuszu mam 150lvl (bo ktoś tak ma)
-ninja mam 120lvl (bo ktoś tak ma)
wiecie może dlaczego za pomoc daje +++++++++++++++++++
proszę pomoszcie dodam do tego sma mojego cod moda
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Napisano 07.06.2012 21:24
Napisano 07.06.2012 21:29
Użytkownik Arek :P edytował ten post 07.06.2012 21:30
Najlepsza instalka Counter Strike 1.6 w sieci!!!
Napisano 07.06.2012 22:16
raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
CoD Nowy
Polaczenie informacji HUD.Napisany przez SHiBBy., 12.11.2025 |
|
|
|||
Paczka perkow.perki Napisany przez NAVIK, 24.03.2025 |
|
|
|||
CoD Nowy
Plugin na małe mapy.Napisany przez NAVIK, 16.02.2025 |
|
|
|||
CoD Nowy
Dodatkowe, osobne trzy linie opisu klasNapisany przez Rafii, 27.01.2025 |
|
|
|||
CoD Nowy
problem z kompilacjaNapisany przez Anonimowy09, 21.01.2025 |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych