Proszę o zrobienie 2 klas.
1.
Klasa : Assasin
Opis : Ma tylko nóż, niewidzialny, 1hp
2.
Klasa : Latacz
Opis : Ma MP5, ma linę taką jaka jest na niektórych serwerach na Diablo
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Guest Message by DevFuse
4 odpowiedzi w tym temacie
#1
Napisano 07.06.2012 12:31
#2
Napisano 07.06.2012 14:58
3maj . Tylko nie wiem jak zrobić żeby miał 1hp więc ma normalnie.
#include <amxmodx>
#include <amxmisc>
#include <codmod>
#include <engine>
new const nazwa[] = "Assasin";
new const opis[] = "Ma tylko noz, niewidzialny.";
new const bronie = 0;
new const zdrowie = 0;
new const kondycja = 0;
new const inteligencja = 0;
new const wytrzymalosc = 0;
new ma_klase[33];
public plugin_init()
{
register_plugin(nazwa, "1.0", "amxx.pl");
cod_register_class(nazwa, opis, bronie, zdrowie, kondycja, inteligencja, wytrzymalosc);
}
public cod_class_enabled(id)
{
set_rendering(id,kRenderFxNone, 0, 0, 0, kRenderTransAlpha, 0);
ma_klase[id] = true;
}
public cod_class_disabled(id)
{
set_rendering(id,kRenderFxNone, 0, 0, 0, kRenderTransAlpha, 255);
ma_klase[id] = false;
}

cS-Edit.pL - Ultimate CodMod, - FFA, - Surf, - Cod:MW3 Fast Exp
http://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:46070105 ![]()
#4
Napisano 07.06.2012 15:06
Dzięki, to mi starczy, a wiecie jak zrobić żeby cały czas miał te 1hp? Że jak doda w hp to nic mu nie da?
#5
Napisano 07.06.2012 18:04
a, sry zapomniałem
, już daję
@edit
Ja to już umiem, nic trudnego robimy coś takiego w klasie:
W includujemy hamsandwich i fun
w plugin_init dopisujemy:
pod całością pluginu dopisujemy:
nic trudnego, zwykły banał, a jednak nikt na to nie wpadł
@edit
Ja to już umiem, nic trudnego robimy coś takiego w klasie:
W includujemy hamsandwich i fun
w plugin_init dopisujemy:
RegisterHam(Ham_Spaw, "player", "nazwa", 1)
pod całością pluginu dopisujemy:
public nazwa(id)
{
if(ma_klase[id]
{
set_user_health(id, 1)
}
}
nic trudnego, zwykły banał, a jednak nikt na to nie wpadł
Użytkownik MasterOfGames edytował ten post 07.06.2012 18:19
Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: cod nowy
CoD Nowy
Polaczenie informacji HUD.Napisany przez SHiBBy., 12.11.2025 |
|
|
|||
Paczka perkow.perki Napisany przez NAVIK, 24.03.2025 |
|
|
|||
CoD Nowy
Plugin na małe mapy.Napisany przez NAVIK, 16.02.2025 |
|
|
|||
CoD Nowy
Dodatkowe, osobne trzy linie opisu klasNapisany przez Rafii, 27.01.2025 |
|
|
|||
CoD Nowy
problem z kompilacjaNapisany przez Anonimowy09, 21.01.2025 |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod




codclass_assasin.amxx








