Jak zrobic cos takiego:
Nasze forum www.moja-strona.pl
i nie zaleznie od Teamu napis bedzie czerwony, proszę o szybko i skuteczna pomoc
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Napisano 02.05.2012 16:28
Aktualny projekt: Dokumentacja Offline || [ 10% ]
Napisano 04.05.2012 13:38
Aktualny projekt: Dokumentacja Offline || [ 10% ]
Napisano 05.05.2012 00:36
Posiadam TBM (inaczej PTB), które działa dużo lepiej niż zwykłe PTB, nawet na modach z lvlami. Zainteresowany? Proszę bardzo
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych