Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Nie da sie wejsc na server
#1
Napisano 02.03.2009 07:17
#2
Napisano 02.03.2009 12:14
#3
Napisano 02.03.2009 13:40
NET Ports: server 27015, client 27005 Server IP address 192.168.1.52:27015 Connecting to 91.204.162.75:27040... Connection accepted by 91.204.162.75:27040 Host_Error: UserMsg: Not Present on Clienoto konsola po wejsciu na serv
#4
Napisano 02.03.2009 13:51
A nie ma końcowki?Bo numer błędu by się przyda.Host_Error: UserMsg: Not Present on Clien
#5
Napisano 02.03.2009 14:00
#6
Napisano 02.03.2009 14:16
ale nie wiem jak to zrobiłem
pomyśle
[ Dodano: 02-03-2009, 14:19 ]
Ja przeinstalowałem cs
i zainstalowac patcha v 23 a jak to nie pomoze to sciagnij cs'a z innego zrudla i juz problemu powinno nie byc
#7
Napisano 02.03.2009 14:20
#8
Napisano 02.03.2009 14:31
#9
Napisano 02.03.2009 14:32
#10
Napisano 02.03.2009 14:34
#11
Napisano 02.03.2009 17:46
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









