Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
FastDownload na cba.pl
#1
Napisano 28.02.2009 22:15
#2
Gość__*
Napisano 28.02.2009 22:16
http://login.cba.pl/cstrikelogin = nazwa konta.
#3
Napisano 28.02.2009 22:19
#4
Gość__*
Napisano 28.02.2009 22:23
Tak, sam miałem tam jakiś czas konto do ścigania z HLDS.A ogolnie to cba.pl nadaje sie do tego wlasnie? Bedzie widac roznice w sciaganiu?
#5
Napisano 01.03.2009 02:36
standardowo sciaga sie z predkoscia do 5kb/s a na cba to na pewno osiagniesz te 32kb/s takze sie oplaca.. Co do 32kb/s to jest czysta teoria , sa to servery publiczne wiec predkosci bedziesz mial rozne , zalezy od stopnia ekploatowania lacza... Moze byc to 32 , 100 , 200 , 500kb/sBedzie widac roznice w sciaganiu?
pozdro
#6
Gość__*
Napisano 01.03.2009 09:22
#7
Napisano 01.03.2009 09:42
#8
Napisano 01.03.2009 10:20
#9
Napisano 01.03.2009 13:10
Ale na cba.pl usuwają po jakimś czasie konto jak się nie mylę
usuwaja ci jak sie na konto nie logujesz , dlatego trzeba sie systematycznie logowac i po sprawie
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









